بلایی که سر پسر بچه ایرانی در مسابقه قفس آمد

مهرشاد پسربچه ایرانی که برای مسابقات مشت زنی آزاد و غیرقانونی ارمنستان وارد قفس شده بود در این مبارزه به شدت دچار آسیب دیدگی شد.

به گزارش «دیارباران»، مهرشاد پسربچه ایرانی که برای مسابقات مشت زنی آزاد و غیرقانونی ارمنستان وارد قفس شده بود در این مبارزه به شدت دچار آسیب دیدگی شد.

مسابقات در کشور ارمنستان برگزار شده و فردی که سال گذشته در اعزام دختر نوجوان ایرانی دخالت مستقیم داشته، این بار نیز شرایط چنین اعزامی را فراهم کرده و مهرشاد را به داخل قفس فرستاده است.
رقابت‌هایی غیرقانونی با قوانین داوری غیراستاندارد در داخل قفس، برای کودکان نکته قابل توجه در ویدئوی منتشر شده از مبارزه پسربچه ایرانی، استفاده از پرچم ایران برای ورود او به داخل سالن است.
 سال گذشته تصاویر مبارزه دختر ایرانی در مبارزات قفس بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشت و چهره‌های ورزشی و همچنین فدراسیون‌های ورزشی از جمله فدراسیون ورزش‌های رزمی به آن واکنش نشان دادند؛ حال با توجه به ادامه روند اعزام غیرقانونی کودکان ایرانی به مسابقات قفس، نیاز مبرمی به عوامل بازدارنده برای چنین افرادی احساس می‌شود و انتظار می‌رود وزارت ورزش Sport و جوانان با چنین اقداماتی برخورد قاطع کرده و با افرادی که از کودکان و نوجوانان ایرانی سوء استفاده می کنند برخورد کند.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.