اعدام پایان خواستگاری از زن شوهردار! + عکس

پسر جوان که به خاطر عشق بی تالکی به یک زن دست به شلیک خونین به وی و شوهرش زده بود دیروز با حکم قضایی به قصاص محکوم شد.

به گزارش «دیارباران»، پسر جوان ساعت ۲ بامداد هجدهم خرداد ۹۳ با اسلحه به یک زن و شوهر جوان که سرایدار یک شرکت بازرگانی خیابان ولیعصر بودند و قصد داشتند به انجا وارد شورند شلیک کرد. زن جوان در خون غلتید و شوهرش که زخمی شده بود معجره اسا زنده ماند.

پسر جوان صبح دوشنبه در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد. درآن جلسه متهم در تشریح جزییات ماجرا گفت: مدتی بود در بی تالک با لیلا اشنا شده بودم. من چندبار به ملاقات او رفتم و به او علاقمند شدم. من نمی دانستم او متاهل است اما وقتی ماجرا را فهمیدم او برایم درد دل کرد. لیلا می گفت شوهرش مرد بد اخلاقی است و اجازه نمی دهد او از خانه خارج شود. لیلا می خواست از شوهرش جدا شود اما همسرش مخالف این جدایی بود.

حتی لیلا یکبار از من خواست تا به محل زندگی پدر و مادر او در شهرستان بروم و با انها صحبت کنم. من هم به مینودشت رفتم اما پدر او مرا نصیحت کرد تا دست از سر دخترش بردارم.آخرین بار وقتی لیلا تماس گرفت و گفت بهتر است رابطه مان را تمام کنیدم و از من خواست دفترچه خاطرات مشترکمان را به او بدهم. من هم یک اسلحه همراه خودم برداشتم و مقابل شرکتی که لیلا و همسرش در آنجا سرایدار بودند رفتم.. من به محض روبه رو شدن با لیلا و شوهرش به سمت انها شلیک کردم. می خواستم خودم را هم بکشم اما ترسیدم و منصرف شدم.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و دیروز پسر هفت تیرکش را به قصاص محکوم کرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:رکنا

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.