مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان:

خبرنگاری شغل مجاهدت های حق طلبانه است/ با حضور خبرنگاران نباید پیام ارزش های انسانی و اسلامی در غربت باشد

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه خبرنگاران می توانند حلقه اتصال نسل ها جهت ادامه موفقیت ها باشند، تصریح کرد: خبرنگاری شغل مجاهدت های حق طلبانه است و با حضور خبرنگاران نباید پیام ارزش های انسانی و اسلامی در غربت باشد.

به گزارش خبرنگار «دیارباران» رسول جلایی عصر امروز در جمع اصحاب رسانه گیلان با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: علاوه بر اینکه شغل خبرنگاری دارای شرافت بسیار بزرگی است موضوعات حوزه هر خبرنگار بر شرافت کار خبرنگاری اضافه می کند.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان تصریح کرد: بر اساس فرمایش ائمه اطهار مجاهدت و شهادت در راه خدا نیکوتر از هر خوبی است و برای هر خوبی می توانیم خوبی دیگری را تصور کنیم اما حکایت برخی خوبی ها متفاوت است.

جلایی با بیان اینکه گشایش درهای بهشت برای مجاهدان از مصادیق خاص و بسیار نزدیک دوستان خداوند است، افزود: خبرنگاران به واسطه جاودانگی شهیدان می توانند با ثبات قدم و گام برداشتن در مسیر ترویج و تبلیغ رسالت الهی مصداق مجاهدانی خواهند بود که از احدی جز خداوند ترس نخواهند داشت.

وی با اشاره به صلابت، صداقت و صراحت کار خبرنگاران، ابراز کرد: اهالی خبرنگاران نباید در پرسش گری و مطالبه حق به لکنت بیفتند زیرا پیروی از حق و روشنگری از شئونات مجاهدان فی سبیل الله است و خبرنگاران می توانند در مسیری گام بردارند که بیانگر شجاعت این مجاهدان است.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان، ادامه داد: اگر خبرنگاران به حق خواهی و حق گویی عمل نکنند باطلان و گردن کشان حق را به باطل کشانده و به حاشیه می پردازند همانطور که بر این اساس در طول تاریخ تاوان سختی دادیم.

وی با بیان اینکه خبرنگاران می توانند حلقه اتصال نسل ها جهت ادامه موفقیت ها باشند، تصریح کرد: خبرنگاری شغل مجاهدت های حق طلبانه است و با حضور خبرنگاران نباید پیام ارزش های انسانی و اسلامی در غربت باشد و نباید در حماسه آفرینان و حماسه سرایان گسست ایجاد شود.

جلایی در پایان خاطرنشان کرد:  امیدواریم جامعه خبرنگاران به جایی برسد که همواره صف خبرنگاران جز صف راستگویان جامعه شناخته شوند و در تحلیل ها و و ارزیابی ها…و موجب شکوفایی اخلاق حسنه در جامعه شوند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.