بعد از بنیتا، آتنا و ستایش؛

اهورا؛ کودک ۲٫۵ ساله رشتی قربانی تجاوز ناپدری؟!+ تصاویر

گفته می شود اهورای ۲سال و نیمه پس از تجاوز و بر اثر کوبیدن شدن سر به دیوار، به قتل رسیده است.

به گزارش «دیارباران»، عصر امروز اخباری در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از تجاوز به اهورا کودک ۲٫۵ ساله توسط ناپدری اش و قتل وی در رشت داشت. گفته می شود ناپدری اهورای ۲سال و نیمه پس از تجاوز به او با کوبیدن سر این کودک بی گناه به دیوار، او را به قتل رسانده است.

به گفته همسایگان این خانواده، آن‌ها بعد از شنیدن فریادهای اهورا به در خانه می‌روند و با زدن زنگ درصدد اطلاع از فریادهای دلخراش کودک برمی‌آیند اما پدرخوانده اهورا در را به روی کسی باز نمی کند. کمی بعد آن‌ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماموران با شکستن در وارد خانه شده و کودک غرق در خون به بیمارستان منتقل می‌شود.

بعد از انتقال کودک خردسال با خونریزی شدید به یکی از بیمارستان‌های رشت، موضوع به‌عنوان کودک‌آزاری به مسئولین ابلاغ می‌شود. کمی بعد خبر می‌رسد که کودک زجردیده توان مقاومت در برابر آسیب‌های جسمی وارده را نداشته و جانش را ازدست‌داده است.

روابط عمومی دادگستری گیلان هم در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین ضمن تایید این موضوع، اعلام کردکه دادستان رشت جزییات بیشتر این موضوع را فردا، سه شنبه ۲۵ مهرماه اعلام خواهد کرد. همچنین گفته می شود پیکر این کودک معصوم برای بررسی بیشتر فردا به پزشکی قانونی منتقل خواهد شد.

گفتنی است مادر اهورا مدتی پیش پس از درخواست طلاق از همسر سابق خود از وی جدا شده و با همسر دوم خود ازدواج کرده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:خزرآنلاین

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.