معاون هماهنگ کننده سپاه استان گیلان:

مدافعین حرم کار نیمه تمام رزمندگان ۸سال دفاع مقدس را به پایان خواهند رساند

معاون هماهنگ کننده سپاه گیلان با اشاره به عملکرد و رفتار شهدا آنان را الگوی زنده و آشکار جامعه بیان کرد و گفت: در عصر رسانه های اجتماعی اغوا گر شهدای مدافعین حرم نیز مانند سایرین خانواده و موقعیت زندگی خوبی داشتند ولی رفتند تا در همدان مجبور به جنگ با داعش نشویم.

به گزارش خبرنگار “دیارباران” همایش عقلیه النساء یادواره شهدای مدافع حرم استان گیلان ویژه خواهران در سالن همایش نیروی انتظامی با حضور خانواده و ارادتمندان شهدا برگزار شد.

سرهنگ عباس بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه استان گیلان با اشاره به نامداری مدافعین حرم اهل آل الله اظهار کرد: در زمانی قرارداریم که برخی شعار حداقلی میدهند و افکار سکولاری پیدا کرده اند و اعتقادی به دین مبین اسلام ندارند و اسم خود را نخبه میگذارند.

معاون هماهنگ کننده سپاه گیلان ادامه داد: در تاریخی قرار گرفته ایم که برخی علنا اظهاردوستی با دشمنان میکنند و برخی دیگر نام شهدا را برده و برعکس آنها عمل میکنند.

وی با بیان اینکه ترامپ با ادبیات گاوچران های امریکایی جملاتی علیه سپاه و ملت ایران بیان کرده است افزود: از پس از انقلاب تاکنون شاهد چنین ادبیات سخیفی از سوی دشمنان نبوده ایم.

بایرامی با اشاره به عملکرد و رفتار شهدا آنان را الگوی زنده و آشکار جامعه بیان کرد و اذعان داشت: در عصر رسانه های اجتماعی اغوا گر شهدای مدافعین حرم نیز مانند سایرین خانواده و موقعیت زندگی خوبی داشتند ولی رفتند تا در همدان مجبور به جنگ با داعش نشویم.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان گیلان با بیان اینکه ریس جمهور امریکا مستاصل شده است و ادبیات وی گواه بر این امر است افزود: قدر و منزلت خانواده شهدا را باید پاسداشت وامروز در دورانی که عده ای وادادگی و خودفروختگی با استکبار جهانی دارند شهدا باعث افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

بایرامی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که دفاع انقلاب اسلامی فتح فلسطین را بدنبال دارد گفت: اقتدار شهدای دفاع مقدس به رزمندگان مدافع حرم انتقال پیدا کرده است و مدافعین حرم ماموریت نیمه تمام رزمندگان ۸سال دفاع مقدس را به پایان خواهند رساند و هرگز در تاریخ فراموش نخواهند شد.

وی با بیان اینکه باید امروز کار زینبی کرد و همانند ایشان هیج جا سکوت نکرد بیان داشت: باید نهضت امام حسین(ع)را برمبنای نگاه حضرت زینب(ع)ادامه داد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.