نماینده مردم رشت در مجلس در گفت و گو با «دیارباران»:

سرنخ وقایع تلخ تاریخ انقلاب اسلامی دست آمریکایی ها بود/ توطئه های داخلی در ایران توسط آمریکایی ها مدیریت می شود

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرنخ وقایع تلخ و جنایات در تاریخ انقلاب اسلامی دست آمریکایی ها بود، گفت: توطئه های داخلی بر علیه نظام جمهوری اسلامی توسط آمریکایی ها مدیریت می شود.

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» در آستانه روز ۱۳ آبان، اظهار کرد: ۱۳ آبان تصویر گر چند واقعه مهم در تاریخ کشور یعنی کشتار دانش آموزان توسط رژیم طاغوت، تبعید حضرت امام خمینی (ره) و تسخیر لانه جاسوسی است.

وی با اشاره به اینکه سرنخ وقایع تلخ و جنایات در تاریخ انقلاب اسلامی دست آمریکایی ها بود، تصریح کرد: توطئه های داخلی بر علیه نظام جمهوری اسلامی توسط آمریکایی ها مدیریت و صحنه گردانی شد.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه کنگره آمریکا باز هم مصوبه ای ضد ایرانی در رابطه با موشک های بالستیک داشت، اضافه کرد: ترامپ و وزیر رژیم صهیونیستی هم حرف های توهین آمیزی مبنی بر حمله یک جانبه به ایران زده اند.

کوچکی نژاد با بیان اینکه تمام این حرف ها یاوه گویی هایی بیش نیست، اظهار کرد: ملت ایران در روز ۱۳آبان حماسه ای ملی و استکبار ستیزانه ای را نشان خواهند داد و همه بخش های اجتماعی با عرق ملی در این روز حضور پیدا می کنند.
انتهای پیام/

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.