نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی :

برخی وعده های نوبخت با واقعیت ها هماهنگ نیست

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی وعده های نوبخت با واقعیت ها هماهنگ نیست ، گفت:دکتر نوبخت برحسب واقعیت ها مطالب خود را بیان کند.

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران»،  درباره وعده وعید های دکتر نوبخت ، اظهار کرد:حضور نوبخت در دولت به عنوان یک گیلانی در دولت یک فرصت است.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور نوبخت در گیلان نشان دهنده دغدغه وی نسبت به گیلان است افزود: سفر نوبخت به عنوان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی به استان گیلان و بازدید از پروژه های عمرانی کار خوب و قابل تقدیری است.

کوچکی نژاد با تأکید براینکه گاهی اوقات وعده های  نوبخت با واقعیت ها هماهنگ نیست ، تصریح کرد: چندی قبل گفتند که راه آهن قزوین _ رشت را تا آذر ۹۶راه اندازی می کنیم ولی دیروز گفتند تا اواخر سال ۹۷این پروژه را تکمیل می کنند.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه  نوبخت می بایست برحسب واقعیت ها مطالب خود را بیان کند ، اضافه کرد: دولت در بخش اعتباری و مالی مشکل دارد و یک بحث است و حمایت ایشان از مدیران غیر استانی بحث دیگری است .

کوچکی نژاد با بیان اینکه مدیرانی که توان کاری ندارند و با مشکلات عدیده ای مواجه هستند و به شکلی به استاندار سفارش می کند که این مدیران را نگه دارند جای بحث دارند ، تصریح کرد:بخشی از این مدیران بیش از ۳۵سال کار کرده اند و پافشاری بر حفظ آنها شایسته و پسندیده نیست.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه باید راه را برای جوانان متخصص و افراد با تجربه و توانمند باز کرد ، اضافه کرد: جوانان نیز می بایست در سیستم مدیریتی استان فعال شوند و استاندار با انتخاب صحیح در گزینش مدیران فرصت توسعه و حل مشکلات را برای جوانان استان ایجاد کند.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه یکی از اشکالات نوبخت حمایت از حزب اعتدال و توسعه که ۹۰درصد از مدیران استان نیز در این حزب هستند، اظهار کرد: این افراد عملأ کارایی آنچنانی ندارند و مردم هم از آنها راضی نیستند یک مقدار اینها را رها کند و به شکل ملی نگاه کند و به نیروهای متخصص و کارآمد میدان دهد تا بتوانند مشکلات را برطرف کنند.

انتهای خبر /

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.