فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت در گفت و گو با دیارباران:

جمع آوری کمک های مردم رشت در پایگاه های بسیج/ محموله کمکی به زلزله زدگان غرب کشور پنجشنبه ارسال می شود

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی در پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج، اظهار کرد: محموله کمک به هموطنان زلزله زده توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت پنجشنبه به غرب کشور ارسال می شود.

حسن مصطفی پور در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران»، در خصوص جمع آوری کمک های مردمی و اعزام به مناطق زلزله زده اظهار کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و برحسب وظیفه به پایگاه ها و حوزه های بسیج شهرستان در بحث کمک به زلزله زدگان غرب کشور احساس وظیفه شد.

وی افزود: محموله کمکی سپاه رشت به زلزله زدگان غرب کشور پنجشنبه ارسال می شود تا با اعزام این کمک ها به هموطنان زلزله زده کمکی کرده باشیم و پایگاه ها و حوزه های ما در این امر مشغول هستند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اینکه امیدوارم کمک قابل توجهی جمع شود تا بتوانیم کمک حال این عزیزان باشیم، اضافه کرد: درخواست من از عموم مردم و کسانی که واقعا توان مالی دارند این است در حد بضاعت در جمع آوری اقلام مورد نیاز کمک رسانی کنند و ما در خدمت شان هستیم تا این کمک های خالصانه را به مناطق زلزله زده ارسال کنیم.

مصطفی پور با بیان اینکه هوا در غرب کشور بسیار سرد است و به شدت نیازمند مایحتاجی گرمایشی مانند پتو هستیم گفت: ما در سپاه رشت پیش بینی اعزام یک کامیون را کرده بودیم اما انتظار می رود تعداد بیشتر شود.

وی خاطر نشان کرد: پایگاه هاو حوزه های بسیج ما آماده دریافت این کمک ها هستند تا انشاالله واسطه خیر باشیم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.