گزینه های احتمالی تصدی فرمانداری رشت

با تغییر استاندار گیلان و همچنین احتمال رفتن شفقی فرماندار فعلی رشت به استان البرز گزینه هایی برای تصدی فرمانداری رشت مطرح شده اند و برخی افراد که انتخاب آنها محتمل تر است را مورد بررسی قرار دادیم.

 

میرشمس مومنی زاده

به گزارش «دیارباران»،فرماندار پیشین فومن و فعلی بندرانزلی یکی از گزینه های تصدی بر فرمانداری رشت است. وی که در دوران مدیریتی خود نیز عملکرد قابل قبولی داشته است توانست با ارتقا از فرمانداری شهرستان فومن به فرمانداری شهرستان انزلی برسد. مومنی زاده محتمل ترین گزینه برای فرمانداری رشت است؛ ولی برخی شنیده ها حکایت از انتصاب وی به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان دارد.

 

مونا ابروفراخ

معاون فرمانداری رشت در دوران عیسی مهدوی و سیروس شفقی که سابقه تصدی بر بخشداری رشت را نیز در کارنامه دارد، یکی از گزینه های محتمل برای تصدی بر فرمانداری رشت است. فرزند شهید ابروفراخ با توجه به تاکیدات استاندار گیلان بر استفاده از بانوان در مناصب مدیریتی، هیچ بعید نیست که به زودی نخستین فرماندار زن رشت لقب بگیرد. ابروفراخ در صورت انتصاب مومنی زاده به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان، محتمل ترین گزینه تصدی بر فرمانداری رشت خواهد بود.

 

علی اکبرپوراوزان

 

معاون سیاسی و انتخاباتی استانداری گیلان یکی از گزینه های همیشه مطرح برای فرمانداری شهرستان رشت بوده است که اینبار نیز شنیده ها حکایت از مطرح شدن نام وی برای تصدی بر این سمت دارد. پوراوزان پیش تر و در دولت نهم سابقه فرمانداری شهرستان رشت را در کارنامه دارد.

 

سید رضا جوادپور

دیگر گزینه جانشینی شفقی بر فرمانداری شهرستان رشت است، جوادپور که در حال حاضر فرماندار شهرستان لنگرود است و از با تجربه ترین فرمانداران استان گیلان محسوب می شود. اگرچه از جوادپور به عنوان یکی از گزینه های تصدی بر فرمانداری شهرستان رشت نام برده می شود، اما شنیده هایی هم از بازنشستگی قریب الوقوع او به گوش می رسد. البته برخی شنیده ها از استانداری گیلان حکایت از این مسئله دارد که استفاده از یک بازنشسته بر مسند فرمانداری رشت با شعار جوانگرایی استاندار گیلان در تضاد خواهد بود و از این رو نه تنها جوادپور بلکه هیچ بازنشسته دیگری شانسی نخواهند داشت.

 

سید محمد احمدی

سید محمد احمدی فرماندار پیشین رودبار و فعلی لاهیجان است که در دوران مدیریتی خود عملکرد نسبتا قابل قبولی داشته و این روز ها زمزمه های شنیده می شود که احمدی از گزینه های تصدی فرمانداری رشت می باشد و لاهیجان را به سمت مرکز استان ترک خواهد کرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:گیلان تایمز

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.