اکران فیلم‌های هشتمین دوره جشنواره فیلم عمار در لنگرود

دبیر جشنواره فیلم عمار در لنگرود گفت: طی هماهنگی‌ها و درخواست‌های انجام‌شده از دوشنبه ۲۵ آذر به مدت یک هفته در ۱۶ مسجد شهرستان مستند و فیلم کوتاه پخش می‌شود.

به گزارش «دیارباران»، دبیر جشنواره فیلم عمار در لنگرود گفت: طی هماهنگی‌ها و درخواست‌های انجام‌شده از دوشنبه ۲۵ آذر به مدت یک هفته در ۱۶ مسجد شهرستان مستند و فیلم کوتاه پخش می‌شود.

مصطفی علیجانی با اشاره به اکران فیلم‌های هشتمین دوره جشنواره فیلم عمار در شهرستان‌ لنگرود اظهار کرد: موضوعات فیلم‌ها سبک زندگی، مدافعان حرم، ملت قهرمان، بیداری اسلامی، اقتصاد مقاومتی، جبهه فرهنگی و فتنه است.

وی با بیان اینکه افتتاحیه این جشنواره در منزل پدر فرمانده نابغه شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور شلمانی انجام می‌شود افزود: سخنران مراسم افتتاحیه حجت‌الاسلام سعید مهدوی مسئول جبهه فرهنگی استان گیلان است.

دبیر جشنواره فیلم عمار در لنگرود از اکران مستند و فیلم‌های کوتاه در ۱۶ مسجد شهرستان خبر داد و تصریح کرد: طی هماهنگی‌ها و درخواست‌های انجام‌شده از دوشنبه ۲۵ آذر به مدت یک هفته در ۱۶ مسجد شهرستان مستند و فیلم کوتاه پخش می‌شود.

علیجانی با بیان اینکه سه‌شنبه ۳ بهمن‌ماه جاری اختتامیه این مراسم است گفت: سخنران ویژه این مراسم حسن شمشادی خبرنگار جمهوری اسلامی در سوریه است که این مراسم رأس ساعت ۱۹ در کانون زینبیه لنگرود برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: مراسم اکران هشتمین دوره جشنواره فیلم عمار با همکاری وحمایت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی لنگرود در این شهرستان برگزار می‌شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:لنگرخبر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.