مدیرامور مالیاتی گیلان:

تلاش مامعطوف به تحقق درآمدهای مالیاتی گیلان است

مدیرکل امور مالیاتی گیلان،با اشاره به اینکه تمام تلاش ما باید معطوف به تحقق درآمدهای مالیاتی استان باشد،گفت: باید در امر وصول مالیات بیش از پیش کوشا باشیم.

به گزارش«دیارباران»، به نقل از روابط عمومی اداره مالیاتی گیلان، جواد انوری در نشست با روسای ادارات امور مالیاتی غرب استان، با تسلیت درگذشت جمعی از دریانوردان عزیز کشورمان در حادثه دلخراش نفتکش سانچی، اظهار کرد: هدف از برگزاری این گونه جلسات بررسی مشکلات موجود در زمینه وصول مالیات می باشد.

مدیرکل امور مالیاتی گیلان، با اشاره به اهمیت این کار مجموعه، افزود:باید با عزم جدی و کار جهادی امور را پیش ببریم، زیرا دریافت مالیات در کشور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی با بیان اینکه زمان زیادی تا پایان سال باقی نمانده است، تصریح کرد: در این مدت کوتاه به گونه ای برنامه ریزی کنید که کارها براساس جدول زمانی مشخص شده پیش برود تا در پایان سال با مشکل مواجه نشویم.

انوری، از روسای ادارات امور مالیاتی خواست سعی کنند ضمن توافق با مودیان، پرونده ها را براساس ماده ۲۳۸ قانون مالیات های مستقیم به قطعیت برسانند و حتی الامکان از ارجاع پرونده به هیئت حل اختلاف مالیاتی جلوگیری کنند.

این مقام مسئول گفت: لزوم احترام گذاشتن به مودیان را به همکاران یادآوری کنید و همه موظفیم ضمن احترام به مودیان، با متانت و سعه صدر پاسخگوی آنان باشیم و ایشان را راهنمایی کنیم که رضایت خداوند و مردم در این است.

مدیرکل امور مالیاتی گیلان،با اشاره به اینکه تمام تلاش ما باید معطوف به تحقق درآمدهای مالیاتی استان باشد، عنوان کرد: ضمن تقدیر از تلاش های همه همکاران از شما می خواهم که در امر وصول مالیات بیش از پیش بکوشید تا زحمات شما منجر به دستیابی به اهداف گردد.

وی با اشاره به وضعیت اجرای طرح جامع مالیاتی، خاطرنشان کرد: این اداره کل آمادگی دارد تا پایان سال حداکثر بخشودگی جرایم را برای مودیانی که اصل مالیات خود را پرداخت نمایند، در نظر بگیرد.

انوری، به اصلاحیه قانون مالیات بر ارزش افزوده که در آینده نزدیک در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طرح خواهد شد اشاره کرد و یادآور شد: اجرای کامل قانون مالیات بر ارزش افزوده یکی از مهمترین راهکارهای نظام مالیاتی کشور در مقابله با فرار مالیاتی است که باید توسط ادارات امور مالیاتی نهادینه شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.