استاندار گیلان

رزمندگان دوران دفاع مقدس دغدغه مندان واقعی نظام هستند

استاندار گیلان گفت: صداقت و راستین بودن کلام رزمندگان دوران دفاع مقدس اثبات شده و تذکر و دغدغه آنها نسبت به هر مسئول و شخصی قابل قبول می باشد.

به گزارش«دیارباران»، مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز درهمایش فاتحان فاو با حضور فرماندهان، مسئولان، خانواده های شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم و رزمندگان عملیات والفجر۸ اظهار داشت: برگزاری اینگونه گردهمایی ها ضروری و نیاز همیشگی جامعه محسوب می شود.

وی با بیان اینکه هدف و رسالت همه کسانی که در دوران دفاع مقدس جان فشانی کردند دفاع از وطن بوده است گفت: سربلندی و سرافزاری شما رزمندگان که در دوران جنگ تحمیلی با شجاعت و از خودگذشتگی وارد میدان جنگ شدید باعث سرافزاری امروز شما است.

استاندار گیلان تصریح کرد: امروز کارنامه درخشان شما در دوران دفاع مقدس باعث شده است که همه ملت ایران با هر نوع سلیقه و گرایشی و با هر تعبیر و شیوه ای قدردان شما و شهدا باشند.

وی با بیان اینکه رزمندگان جنگ تحمیلی بیش از دیگران دغدغه این انقلاب را دارند افزود: صداقت و راستین بودن کلام شما در بیان مسائل و مشکلات اثبات شده و تذکر و دغدغه شما نسبت به هر مسئول و شخصی قابل قبول می باشد.

عالی ترین مقام دولت در استان تصریح کرد: شما اختیار دارید که در بیان مسائل دغدغه مندی خود را در جاهای مختلف و نسبت به اشخاص و مسئولین بروز دهید.

سالاری با اشاره به عدم صداقت و ناخالصی که در گفتار برخی افراد که ادعای دغدغه مند بودن نظام را دارند گفت: اولین چیزی که در حرارت بیش از حد رفتار برخی افراد به ظاهر نگران نظام و مملکت بنظر می رسد این است که در دوران دفاع مقدس چرا و باچه بهانه ای وارد میدان نشدند.

وی با بیان اینکه رفتار امروز چنین افرادی تردید آمیز و گاها مخاطره آفرین است افزود: استقلال، جمهوریت و آزادی امروز کشور مدیون رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: از شما رزمندگان بدلیل جان فشانی و رشادت های به موقع خود در دوران دفاع مقدس انتظار می رود هرجا از هر مقام و مسئولی که ایرادی مشاهده کردید تذکر دهید.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:8دی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.