اولین همراه سرا دولتی گیلان با مشارکت خیرین سلامت در بیمارستان رازی راه اندازی می شود

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت گیلان از راه اندازی اولین همراسرا دولتی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با مشارکت خیرین سلامت، خبر داد.

به گزارش«دیارباران»، کیانوش کوچکی نژاد  مدیر عامل مجمع خیرین سلامت گیلان، گفت: با کمک خیرین سلامت و در راستای افزایش رضایتمندی بیماران و همراهان، اولین همراه سرا دولتی گیلان در بیمارستان رازی رشت، راه اندازی می شود.

وی افزود: این بخش در ۳ طبقه طراحی شده و شامل؛ واحد اطلاعات، سالن انتظار، خوابگاه، فروشگاه، نمازخانه، فروشگاه و بوفه گرم و سرد می باشد.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت گیلان، خاطرنشان کرد: با مشارکت خیرین تا کنون ۳ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال جهت احداث همراسرا در بیمارستان رازی رشت هزینه شده است. در این زمینه برای اتمام پروژه، اعتباری معادل ۶ میلیارد ریال مورد نیاز است. بدیهی است با مشارکت خیرین سلامت می توان بزودی شاهد افتتاح اولین همراسرا در دانشگاه علوم پزشکی گیلان خواهیم بود.

وی تصریح کرد: آمار مراجعین به مراکز دولتی گیلان مبین مراجعه تعداد زیادی از بیماران شهرستانی به بیمارستان های دولتی در استان است. بنابراین با راه اندازی همرا سرا و اسکان مناسب همراهان بیماران در این بخش می توان تا حدود زیادی باعث تسلی خاطر بیماران شد.

دکتر کوچکی نژاد با اشاره به مشارکت حایز اهمیت خیرین به ویژه پزشکان در بیمارستان رازی رشت، گفت: ساخت بخش های جراحی عروق، جراحی توراکس، اتاق عمل جراحی عروق، اتاق عمل پیوند، از جمله پروژه های حایز اهمیت خیرین در بیمارستان رازی است. در این راستا، ساخت همراسرا و بخش پیوند نیز از پروژه های در دست اقدام در این مرکز می باشد.

گفتنی است؛ ظهر امروز طی مراسمی ضمن ارایه گزارش پیشرفت پروژه همراسرا، از همراهی خیرین در ساخت این بخش تقدیر شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مجمع خیرین سلامت گیلان می توانید با شماره ۰۱۳-۳۳۳۲۹۴۲۹ تماس بگیرید و یا به معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان – واحد مجمع خیرین سلامت، مراجعه نمایید.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.