لحظه دیدار پسر شهید آفرین با پیکر پدرش بعد از ۲۹ سال انتظار + تصاویر و فیلم

پسر شهید علیرضا آفرین بعد از ۲۹ سال با پدر شهیدش که به تازگی تفحص شده دیدار کرد.

به گزارش«دیارباران»، به نقل از ۸دی، شهید علیرضا آفرین جوبنه متولد ۱۳۴۵ و جزء گروهان هنگ آبادان بود که در سال۶۶ به جبهه اعزام شد و پیکرش در ۲۱ تیر ماه سال ۶۷ در منطقه دهلران مفقود شد.

این شهید در زمان شهادت ۲۲ ساله و سرباز ژاندارمری بود و یک فرزند پسر داشت.

پیکر شهید آفرین بعد از ۲۹ سال چشم انتظاری تفحص شد.

محمدرضا آفرین پسر شهید علیرضا آفرین بیان اینکه در طول این ۲۹ سال کل خانواده چشم به راه پدر بودیم، گفت: در ذهنیت ما چیزی در ارتباط با اسارت پدرم نبود و بیشتر تصور می کردیم به شهادت رسیده باشند.

تنها یادگار شهید علیرضا آفرین ادامه داد: در سفر آخری که پدر به جبهه میرفتن پلاک خود را نبردند به همین علت تصور می کردیم که شناسایی نشده باشند.

وی با بیان اینکه در زمان شهادت پدر دقیقا یک ساله بودم، افزود: مادر شهید آفرین در ماه مبارک رمضان فوت کرد و پدر ایشان به تازگی فوت کردند که مراسم چهلم وی سه روز قبل برگزار شد و جایشان خالی است.

در تصاویر زیر لحظه دیدار پسر شهید آفرین با پیکر پدرش بعد از ۲۹ سال انتظار را مشاهده می کنید.

 

مراسم تشییع پیکر شهید علیرضا آفرین ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۱ اسفند در رشت از مقابل سپاه پل عراق تا میدان فرهنگ این شهر برگزار می شود.

مراسم تدفین این شهید نیز ساعت ۱۰:۳۰ صبح همان روز از مقابل مسجد جامع سنگر به سمت بقعه آقا سید ابراهیم(ع) تشییع و خاکسپاری می شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. فاطمه

    خانواده شهید و در دوران بچگی کم و بیش میشناختم همیشه فکر میکردم جز شهدای گمنام هستن .اما چه خوب که انتظارشان تمام شد، تبریک برای میهمان تازه رسیده اتان.

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.