مدیرعامل تله کابین توچال مدیر برگزیده جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران شد

در سیزدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران براساس ارزیابی های کمیته علمی جشنواره مذکور مدیرعامل شرکت تله کابین توچال به عنوان « مدیر برگزیده » سیزدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران معرفی شد. و لوح تقدیر و تندیس زرین توسط وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت و قائم مقام محترم وزیر کشور به نماینده ¬ی شرکت اهداء شد.

به گزارش خبرنگار «دیارباران»، مدیر برگزیده در سال « اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال » برگ زرین دیگری بر لوح افتخارات و کامیابی فرزندان سرافراز و نوآور این مرز و بوم است.

سید محمدرضا پرهیزکار در اختتامیه این جشنواره ضمن تشکر از همکاران در مجموعه توچال، رضایت مردم را اصل دانست و افزود: خوشحالم که در سال ۱۳۹۶ با تلاش همکارانم و حمایت های مدیرعامل محترم شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان این مجموعه موفق به اخذ نشان ملی مشتری مداری و مدیریت برگزیده جشنواره ملی قهرمانان صنعت کشور شد.

قابل به ذکر است که لوح تقدیر و تندیس زرین توسط وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و قائم مقام محترم وزیر کشور به نماینده شرکت اهداء شد.

در بخشی از این لوح تقدیر آمده است: موجب افتخار است که به پاس شایستگی مدیریت حرفه ای آن شرکت در تعالی توسعه اقتصادی و صنعتی کشور نقش راهبردی داشته اند، لوح سپاس تقدیم شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.