درخشش ورزشکاران گیلانی در مسابقات قهرمانی رزمی کشور و کسب مقام سوم

ورزشکاران گیلانی با درخشش در چهارمین دوره رقابت های رزمی تانگ سودو قهرمانی کشور با کسب مدال های رنگارنگ مقام سوم کشور را نیز کسب کردند.

به گزارش «دیارباران»، مسئول روابط عمومی هیات ورزش های رزمی استان اظهار کرد: در جریان این مسابقات که در تهران برگزار شد، تیم گیلان در مجموع تیمی رده های سنی مختلف، پس از تیم های هرمزگان و زنجان در مکان سوم کشور قرار گرفت.
وی گفت: بر این اساس و در جریان این رقابت ها ، امیرمهدی عباس نژاد و حسام غلامی از استان گیلان در رده سنی نونهالان و در بخش دفاع شخصی موفق به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا شدند همچنین محمدحسین منافی و مهدی پوروهاب دیگر رزمی کاران شایسته گیلانی در رده سنی بزرگسالان و در بخش دفاع شخصی، عنوان نایب قهرمانی کشور و مدال نقره را تصاحب کردند.
وی بیان کرد: در بخش مبارزه نیز علی رمضانی و مهدی محمدی دو رزمی کار شایسته استان گیلان در بخش مبارزه موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات تانگ سودو کشور و مدال طلا و سیدعلی موسوی زاده و مهدی پوروهاب توانستند مدال نقره این مسابقات را کسب کنند.
مسئول روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان اضافه کرد: پویا علی نژاد و اشکان حاجی پور دیگر ورزشکاران گیلانی حاضر در این دوره از رقابت ها نیز موفق شدند در بخش سلاح سرد و در رده سنی بزرگسالان مقام دوم و مدال نقره را به خود اختصاص دهند.
در چهارمین دوره رقابت های رزمی تانگ سودو قهرمانی کشور، زبده ترین ورزشکاران این سبک از سراسر کشور در رده های سنی نونهالان ، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش دفاع شخصی و مبارزه در تهران با هم به رقابت پرداختند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:ایرنا

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.