رئیس اتحادیه کفاشان شهر رشت در گفت و گو با دیارباران:

مردم خرید چندانی از بازار شب عید نداشتند/ تا زمانی که دولت عیدی واریز نکند وضعیت ثابت است

رئیس اتحادیه کفاشان رشت، گفت: تاکنون مردم خرید چندانی نداشتند و این وضع تا زمانی که دولت عیدی را به حسابشان واریز کند ثابت است.

خسرو نصیرزاده رئیس اتحادیه کفاشان شهر رشت در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» در رابطه با میزان خرید و فروش کفش در بازار شب عید اظهار کرد: تاکنون مردم خرید چندانی نداشتند و این وضع تا زمانی که دولت عیدی را به حسابشان واریز کند ثابت است.

وی از برپایی نمایشگاه بهاره بین المللی در جاده تهران خبر داد و گفت: کفش خوب دارای روکش چرم طبیعی یا مصنوعی، سبک و پیو است و اگر خریداران از مغازه داران درخواست کفش جنس خوب کنند فروشندگان به آنها معرفی می کند‌.

رئیس اتحادیه کفاشان رشت تصریح کرد: قیمت کفش خوب کمی بالا است ولی به دلیل کیفیت و جنس عالی ارزش خرید را دارد و اگر قیمت پایین باشد به طبع کیفیت کار هم کمی پایین است و معمولا از این قبیل اجناس با کیفیت پایین توسط دستفروشان فروخته میشود.

نصیرزاده از بالارفتن قیمت مواد اولیه در بازار خبر داد و بیان کرد: با وجود بالارفتن قیمت مواد اولیه با اینکه هر مغازه دار حق سود ۲۰ درصدی در فروش را دارد اما قیمت خود را بالا نبرده است و برای فروش بیشتر سود خود را کم کرده اند.

رئیس اتحادیه کفاشان رشت با اشاره به اینکه اجناس شب عید از دی ماه با پیش بینی رنگ سال تولید و وارد بازار می شود، گفت: مردم‌ منتظر اجناس جدید نباشند و تولیدات بعد از این برای فصل تابستان است.

وی شماره ۱۲۴ را خط ارتباطی بین مردم و مسئولین مربوط به رسیدگی تخلفات در فروش معرفی کرد و افزود: اتحادیه نیز تصمیم گرفته است که در ایام نوروز در خدمت مردم باشد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.