تهیه کننده فیلم پروانه خورشید:

«پروانه خورشید» ادای دِین به خانواده های معظم شهدای مدافع حرم است

تهیه کننده فیلم پروانه خورشید گفت: این فیلم جهت ادای دِین به خانواده های معظم شهدای مدافع حرم است که خورشید زندگی شان را از دست دادند ولی نور خورشیدهای شما تا ابد به این سزمین می تابد.

به گزارش خبرنگار «دیارباران»، کامبیز کاشفی در مراسم رونمایی از فیلم پروانه خورشید در سینما میرزا کوچک ضمن تشکر و همراهی سپاه استان گیلان و سایر نهادهای مرتبط اظهار کرد: این فیلم را از طرف کلیه دست اندرکاران و کسانی که در ساخت این فیلم همراه ما بودند تقدیم به ۲۲پروانه های خورشیدی استان گیلان می کنم.

وی ادامه داد: بوسه بر دامان خانواده هایی معظم‌شهدای مدافع حرم می زنم که شهدای مدافع حرم از دامان آنها به معراج راه یافتند.

تهیه کننده فیلم پروانه خورشید تصریح کرد: این فیلم جهت ادای دِین به خانواده های معظم شهدای مدافع حرم است که خورشید زندگی شان را از دست دادید ولی نور خورشیدهای شما تا ابد به این سزمین می تابد.

کاشفی با بیان اینکه ملت ایران آسایش و امنیت خود را مدیون خون شهدا است خاطرنشان کرد: ما در ساخت این فیلم تمام تلاش خود را کردیم هرچند که یک‌نمایش سطحی و تنها از گوشه ای از حماسه بزرگی است که همسران شهدا آفریدند.

محمد حسن عاقل منش، عضو شورای شهر رشت نیز در این مراسم، اظهار کرد: کامبیز کاشفی تهیه کننده این فیلم کوله باری از تجربه و ساخت بیش از ۲۵ اثر در شبکه های مختلف سراسری و در حوزه های فرهنگی مخصوصا کارگردانی، نویسندگی، و تهیه کنندگی فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه کامبیز کاشفی نام خود را برای این شهر و کشور و شهدا ماندگار کرده هست، افزود: همه اینها به او نشان داده است که هر جا مأیوس شد شهدا کمکش کردند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت بیان کرد: فرمانده سپاه قدس گیلان ۲۰ میلیون تومان به ساخت این فیلم کمک کرد، و در مشکلات دیگر نیز خانواده بزرگ بسیجیان در شهر ما همت کردند و کمک رسانی کردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در مجموع شهرداری و شورا و سازمان فرهنگی نیز در حد وسع و توان ۲۰ میلیون تومان کمک کردند تا این فیلم اکران شود و از آن لذت ببریم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.