۱۱تن چوب قاچاق در گیلان کشف شد

مأموران نیروی انتظامی گیلان در عملیات های مختلفی، ۱۱ تن چوب قاچاق در نقاط مختلف استان کشف و ضبط کردند.

به گزارش«دیارباران»، فرمانده نیروی انتظامی لنگرود گفت: ماموران انتظامی بخش اطاقور، حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی وانت مشکوک شده و دستور توقف این خودرو را صادر کردند.
سرهنگ مجید نیکویی افزود: در بازرسی از این خودرو چهار تن چوب قاچاق به ارزش اقتصادی ۱۵ میلیون ریال کشف و ضبط و متهم ۴۱ ساله دستگیر و به مقام قضایی معرفی شد.
فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه نیز بیان داشت: ماموران انتظامی پاسگاه کیسم حین گشت زنی در سطح حوزه به یک دستگاه خودروی وانت مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند.
سرهنگ عیسی روشن قلب افزود: در بازرسی از این خودرو، چهار تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش اقتصادی ۳۵ میلیون ریال کشف و ضبط و متهم به مراجع قضایی معرفی شد.
شهرستان های لنگرود و آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان قرار دارند.
بر اساس گزارش دیگری از واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا فرمانده نیروی انتظامی رضوانشهر نیز اظهار داشت: ماموران انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی وانت که در حال حمل چوب بود، مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند.
سرهنگ رضا کوهستانی افزود: در بازرسی از این خودرو، سه تن چوب جنگلی قاچاق از نوع توسکا و ون کشف و ضبط و متهم پس از دستگیری به مراجع قضایی معرفی شد.
شهرستان رضوانشهر در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:پلیس گیلان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.