لیگ برتر فوتبال؛ نخستین میزبانی سپیدرود در سال جدید از پارس جنوبی جم

تیم سپیدرود رشت در سال جدید، از مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال کشور در دیداری حساس میزبان پارس جنوبی جم است.

به گزارش«دیارباران»، سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت  اظهار کرد: این مسابقه عصر جمعه هفته جاری دهم فروردین ماه جاری در ورزشگاه سردارجنگل رشت و به میزبانی تیم فوتبال سپیدرود برگزار می شود.
فرهاد خراسانی ادامه داد: با توجه به شرایط جدول رده بندی، تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار خانگی نیاز مبرم به پیروزی دارد و امیدواریم که بتواند برابر پارس جنوبی جم به برتری برسد تا سال جاری را با کسب پیروزی آغاز کند.
وی بیان کرد: از هوادارن و طرفداران خونگرم سپیدرود رشت نیز تقاضا داریم که همانند گذشته در برابر پارس جنوبی جم از تیم خود حمایت کنند تا با پشتوانه آنان، سپیدرود بتواند در این بازی سخت به پیروزی برسد.
سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: خوشبختانه در دیدار برابر پارس جنوبی جم بازیکن محروم نداریم و این تیم با تمام قدرت به مصاف حریف خود می رود.
تا پایان هفته بیست و پنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور، تیم پارس جنوبی جم با کسب ۳۹ امتیاز در مکان ششم و تیم سپیدرود رشت با کسب ۲۳ امتیاز در مکان چهاردهم جدول رده بندی قرار دارند.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور (جام خلیج فارس) ، ۱۶ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:ایرنا

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.