ماجرای مصاحبه های آقای نماینده؛

رفو کردن اظهارات نماینده رشت درباره دفتر رهبری/ خاص گویی ها دردی از کشور دوا نمی کند

 نماینده رشت بعد از انتقاد از نظراتش در خصوص دفتر رهبر انقلاب به توضیح و توجیه حرف های خود پرداخته و تاکید کرده است منظورش آن چه که منتشر شده نبود!

به گزارش«دیارباران»، به نقل از ۸دی، چند روز پیش جعفرزاده ایمن آبادی نماینده رشت در مصاحبه با رویداد ۲۴ اظهاراتی را مطرح کرد که اظهارات خوب و سنجیده ای نبود و هشت دی بنا به وظیفه ذاتی خود این اظهارات را نقد کرد.

وی در بخشی از اظهاراتش گفت: “فساد در ساختار کشور دامنه‌دار شده و جا خشک کرده و من هیچ امیدی ندارم که این قانون (طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان) بتواند جلوی این حجم فساد را بگیرد.

نماینده رشت در ادامه می‌گوید: “چه خوب است که مبارزه با فساد از دفتر خود رهبری شروع شود و من فکر می‌کنم اگر این اتفاق بیافتد و سپس در قوه قضاییه با فساد مبارزه شود و پس از آن قوه مجریه به پالایش فساد در درون خود بپردازد حداقل دستاوردی که از آن حاصل می‌شود “اعتمادسازی” در جامعه است.”

نکته جالب اینجاست که این نماینده بعد از انتقاد از نظراتش به توضیح و توجیه حرف های خود پرداخته و تاکید کرده است منظورش آن چه که منتشر شده نبود!

جعفرزاده در پیام توضیحی خود درباره مصاحبه با رویداد ۲۴ می نویسد: اینجانب (جعفرزاده ایمن آبادی- نماینده مجلس) چندی پیش مصاحبه ای با یکی از رسانه ها داشته که به دلیل «ضیق وقت» به یک باره و بدون  مقدمه چینی به اصل موضوع پرداخته و اشاره کردم که مبارزه با فساد از سوی دفتر رهبری شروع شود و سپس کلیه قوا به تفکیک اقدام کرده و گزارش آن را به ملت ارائه نمایند که ظاهرا مورد سوءاستفاده رسانه ها و کانال های معاند نظام و انقلاب قرار گرفته است!

وی ادامه می دهد: «افتخار ملت ایران آن است که رهبری نظام مقدس اسلامی از سالم ترین و پاک ترین رهبرانی است که شاید دنیا تاکنون به خودش ندیده است و خیلی از مخالفین نظام نیز به آن اذعان دارند و عدم دنیا پرستی و پرهیز از تجملات و رعایت کلیه شئونات اسلامی و دوری از تشریفات طاغوتی جزء خصوصیات بارز رهبر معظم انقلاب است و تاکنون خلاف این ادعا ثابت نشده است و آنچه که بعضا از سوی ضد انقلاب مطرح می شود صرفا داستان سازی است و هیچگونه سندی نیز برای آن ارائه نشده است و از این حیث هیچگاه ادعاهای دروغین آنان مورد پذیرش مردم انقلابی ایران قرار نگرفته است.»

جالب است که در این مصاحبه بالاترین مقام کشور به دلیل ضیق وقت به چالش کشیده می شود و این اظهارات در صفحه مجازی این نماینده هم به اشتراک گذاشته می شود.

 

اگر واقعا نظر این نماینده درباره رهبری این گونه است پس چرا با اظهارات جهت دار این گونه ذهن جامعه را نسبت به دفتر رهبری  منفی می کند حال آنکه تغییر اظهارات بعد از جهت دادن به ذهن مردم به هیچ وجه کارساز نیست و اذهان مردم به حالت اولیه باز نمی گردد نکته ای که اهل سیاست و رسانه های اصلاح طلب بهتر می دانند.

چه نکات مثبتی در کارنامه نظام که در این چهل سال توسط برخی سیاه نمایی شد و مردم را از انقلاب و نظام ناامید کرد، این همه خدمات نظام در عرصه سدسازی، راه سازی و خدمات بی نظیر و توسعه روستاها و شهرستان ها به بهانه برخی اختلافات سیاسی راست و چپ نادیده گرفته شد و عرصه را برای تبلیغات منفی معاندان باز کرده و این گونه به جامعه القا شد که جمهوری اسلامی عملکرد مثبتی نداشته است!

پر واضح است که چالش ها و زیرسوال بردن بی جهت همچون اظهاراتی که امثال آقای نماینده هر از چندگاهی  از خود صادر می کنند هیچ خروجی جز ناامیدی مردم نداشته و ایشان باید به جای این گونه اظهارات برای عمرانی گیلان عزیز تلاش بیشتری کند.

هشت دی امیدوار است این رویه ادامه پیدا نکند، باشد که در سال جدید برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور عزیزمان ایران همه با هم متحد شده و به صف حمایت از کالای ایرانی بپیوندیم و مردم را بی جهت ناامید نکنیم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.