مدیر حج و زیارت گیلان خبر داد:

ثبت نام ۴۵۵ زائر گیلانی حج تمتع/ اعزام چهار کاروان مدینه قبل

فعال با بیان اینکه تاکنون ۴۵۵ نفر ثبت نام کرده اند، گفت: در صورت افزایش متقاضیان تشرف به حج تمتع این ظرفیت افزایش می یابد.

به گزارش«دیارباران»، حسن فعال، مدیر حج و زیارت استان گیلان  با اشاره به ثبت نام زائران حج تمتع امسال از ۸ اسفند ۹۶، اظهار کرد: دارندگان فیش های حج تا پایان دی ۸۵ می توانند با مراجعه به سامانه reserve.haj.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه مشخصات کاروان ها در سامانه مذکور به اطلاع متقاضیان رسیده است، افزود: زائران می توانند با مراجعه به کلیه دفاتر زیارتی استان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

مدیر حج و زیارت گیلان با بیان اینکه تاکنون ۴۵۵ نفر ثبت نام کرده اند، گفت: در صورت افزایش متقاضیان تشرف به حج تمتع این ظرفیت افزایش می یابد. همچنین کلاس های آموزشی و معاینات پزشکی زائران در حال انجام است.

فعال ادامه داد: ثبت نام امسال در قالب چهار کاروان در شهرستان های رشت، آستانه اشرفیه، لنگرود و آستارا انجام خواهد شد که ظرفیت سه کاروان تکمیل شده و تنها کاروان آستارا ۲۰ نفر ظرفیت خالی دارد.

وی با بیان اینکه در حج تمتع گذشته ۶ کاروان از گیلان شامل ۸۲۵ زائر طی سه پرواز از رشت به مکه مکرمه اعزام شدند، خاطرنشان کرد: امسال کاروان های حج تمتع ما مدینه قبل هستند.

وی با اشاره به اینترنتی بودن ثبت نام، تاکید کرد: حداقل هزینه سفر ۱۳ میلیون و ۸۰۵ هزار و ۹۰۰ تومان و حداکثر ۱۶ میلیون و ۴۹۸ هزار و ۱۰۰ تومان می باشد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:ایکنا 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.