رئیس شورای اسلامی استان گیلان:

جمع آوری پروژه بی آرتی رضایتمندی مردم را در برداشت

عضو شورای شهر رشت با اشاره به اینکه برخی از اتفاقات انرژی شهردار را هدر می دهد مطرح کرد: جمع آوری پروژه بی آرتی رضایتمندی مردم را در برداشت و خوب است اگر کار اشتباهی صورت گیرد با شهامت آن را بپذیریم.

به گزارش«دیارباران»، حامد عبداللهی رئیس شورای اسلامی استان گیلان بیان کرد:  توسعه شهر رشت توسعه استان گیلان است.

وی فقدان کمربندی مناسب در رشت را یکی از مشکلات رشت عنوان کرد و گفت: نبود کمربندی مناسب به ساختار آسفالت خیابان های رشت آسیب می زند‌.

عبداللهی خواستار اختصاص قیر یارانه ای به شهرداری رشت شد و از نمایندگان مجلس خواست در این زمینه اقدام لازم را انجام دهند.

عبداللهی همچنین راه اندازی آب نما در پارک ملت رشت را اقدامی اشتباه دانست.

رئیس شورای اسلامی استان گیلان خواستار ساماندهی تالاب عینک شد و گفت: می توانیم در این زمینه از ظرفیت سرمایه گذاران استفاده کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:ایلنا

مطالب مرتبط

1 نظر

 1. لالا پیش پیش

  ۱_پروژه بی آر تی یا نابودی بیت المال و بی ارزشی املاک مردم در محدوده؟
  ۲_جمع آوری شده؟؟؟!!!پس ، از فرهنگ تا توشیبا اون میله های مزخرف چرا همونجا مونده ؟
  ۳_هزینه تمام شده خرید،نصب و سپس جمع آوری این طرح عاقلانه چقذر بوده؟؟
  یعنی الان اگه اون میله ها رو برداشتید فقط بخاط جلب رضایت مردم بوده یا توی رفتار پوپولیستی خودتون بخورد مردم میدید و طرح دیگه ای که قراره خیابانهایی یک طرفه بشه رو بیان نمیکنید چرا؟راستی بخاطر همین طرح جدید نیست که یک بخش از میله ها رو برداشتید بخش دیگه رو نه؟؟؟
  جناب !آیا میدانی که کار اشتباه رو به گردن گرفتن و عذرخواهی کردن زمانی بکار میره که بیت المال بابتش تخلیه نشده باشه؟؟؟یعنی اگه مسوول مربوطه به موقع نسبت به عوامل این خسارت سنگین حکم محکومیت میداد الان رفتارهای گول زننده شما رو شاهد نبودیم

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.