همایش بزرگ مداحان بسیجی استان گیلان برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه قدس گیلان گفت: همایش بزرگ مداحان بسیجی استان گیلان در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش «دیارباران» مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه قدس گیلان اظهار کرد: همایش بزرگ مداحان بسیجی استان گیلان با حضور ۳۵۰ نفر از مداحان بسیجی سراسر استان در رشت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان همراه با کارگاه تخصصی مناجات خوانی است، افزود: در این همایش استاد حاج آقا میرزامحمدی از اساتید مطرح مداحی و مسئول موسسه مذهبی حداث الحسین(علیه السلام) قم به سخنرانی می‌پردازد.

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه قدس گیلان گفت: این مراسم روز شنبه (۸اردیبهشت) از ساعت ۱۰ صبح در کانون بسیج حوانان رشت برگزار می‌شود.

پوراسماعیلی با بیان اینکه مداحان در مراسمات مذهبی مختلف در ایام سال می‌توانند بین مردم تاثیرگذار باشند، تصریح کرد: مداحان می‌توانند با توجه به ضریب نفوذشان در راستای ترویج سبک زندگی فاطمی و علوی نقش موثری داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به گذشت بیش از پنج سال از عمر سازمان بسیج مداحان در کشور و با داشتن جامعه مخاطب بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از خواهران و برادران مداح گیلان، موفق شده ایم بالغ بر یک هزار و ۵۰۰نفر از خواهران و برادران را در قالب سازمان بسیج مداحان در استان سازماندهی کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:شبستان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.