تنش لفظی نماینده لنگرود و شیروان در صحن علنی مجلس + تصاویر

در جریان جلسه استیضاح مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی، مجلس برای لحظاتی دچار تشنج شد و نمایندگان وارد تنش لفظی شدند.

به گزارش «دیارباران»، در جلسه استیضاح وزیر اقتصاد، مهرداد لاهوتی در حین سخنرانی در مجلس فریاد زد آقای عزیزی بگذارید وزیر گوش کند.

در ادامه عزیزی نماینده شیروان به وی اعتراض کرد و مدام در صحن مجلس فریاد می زد.

نماینده شیروان همچنان در حال فریاد زدن بود که لاهوتی اورا مرت…ه صدا زد. نماینده شیروان نیز با حضور در کنار لاهوتی اورا، ا…ق و بی ش….ر خطاب کرد. با دخالت لاریجانی و برخی نمایندگان مجلس درگیری خاتمه یافت.

درگیری در صحن مجلس

درگیری در صحن مجلس

درگیری در صحن مجلس

درگیری در صحن مجلس

همچنین فارس در تشریح درگیری دو نماینده نوشت: مهرداد لاهوتی که به عنوان موافق استیضاح پشت تریبون مجلس قرار گرفته بود در میان سخنانش خطاب به محمد عزیزی نماینده ابهر گفت: آقای عزیزی! اجازه دهید آقای وزیر به سخنان ما گوش کند.

در همین حال عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس از انتهای مجلس شروع به فریاد و اعتراض کرد که باید اسم نماینده را کامل ببرید چرا که مردم فکر می‌کنند بنده بالای سر وزیر بودم.

لاهوتی پشت تریبون مجلس اعلام کرد که منظور بنده نماینده شیروان نبود اما عبدالرضا عزیزی همچنان در حال فریاد زدن بود و در حالیکه کُت خود را بر تن کرد با فریاد شروع به دویدن به سمت لاهوتی کرد و عصبانیت وی تشدید یافت.

در همین حال با حمله و عصبانیت به سمت لاهوتی رفت و شروع به ناسزا گویی کرد. در همین حال اعضای هیأت رئیسه مجلس با سخن لاریجانی که گفت آقایان جلوی این مسئله را بگیرید به سمت عزیزی رفتند و سعی در آرام کردن وی داشتند اما نه تنها عصبانیت نماینده شیروان کاهش نیافت بلکه با حمله سعی در زدن نماینده لنگرود را داشت که با ممانعت برخی از نمایندگان که در محل تریبون جمع شده بودند مواجه شد. در همین حال لاریجانی خطاب به عزیزی نماینده شیروان گفت: منظور آقای لاهوتی شما نبودید، لطفاً سرجای خود بنشینید. اما نماینده شیروان ساکت نشد و همچنان در حال ناسزاگویی که بود که وکیلی نماینده تهران با دست خود جلوی دهان عزیزی را گرفت و با تلاش او را آرام کردند.

در همین حال لاهوتی در میان سخنانش به اشتباه عنوان کرد که منظور بنده آقای عزیزی نماینده شیروان بود، در همین حال همه نمایندگان فریاد بلند زدند که باز اشتباه گفتی! و لاهوتی جمله خود را اصلاح کرد و گفت: منظور بنده نماینده ابهر بود.

این گزارش حاکی است؛ نمایندگان در حال هیاهو و سر و صدا بودند که در همین حال لاهوتی خطاب به لاریجانی گفت: آقای رئیس از شما می‌خواهیم که مجلس را مدیریت کنید، که لاریجانی در پاسخ به وی گفت ما هم از شما می‌خواهیم به گونه‌ای سخن بگویید که ما هم بتوانیم مجلس را مدیریت کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:فرارو

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.