سپید‌رود رشت ۰_۰ صنعت نفت آبادان؛ دو تیم امتیازات را تقسیم کردند

دو تیم سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که هر دو تیم نیاز مبرمی به پیروزی داشتند.

به گزارش «دیارباران»، دو تیم سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که هر دو تیم نیاز مبرمی به پیروزی داشتند.

دو تیم با ترکیب زیر به میدان رفتند:

سپیدرود رشت: ایمان صادقی، میلاد شیخ سلیمانی، میثم تهیدست، امین جوادی مقدم، میلاد قربانزاده، علی عزت کرامت، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی، پویا نزهتی، مهرداد بایرامی، امین منوچهری

صنعت نفت آبادان: شهاب گردان، عقیل کعبی، وفا هخامنش، سیروان قربانی، حسین ساکی، طالب ریکانی، اکبر ایمانی، مصطفی احمدی، بهنام برزای، میلاد جهانی، کرار جاسم

با آغاز سوت نیمه اول دو تیم کار را هجومی جلو بردند به طوری که گیلانی‌ها باید در این دیدار خود را به آب و آتش می‌زدند تا با دست پر از زمین خارج شوند. نفتی‌ها هم که در هفته پنجم با پرسپولیس در خانه خود به تساوی ۱-۱ رسیده بودند برای رفتن به رده‌های بالایی جدول باید بازی را می‌بردند. اما این دیدار در نیمه اول با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم که به نوعی نیمه مربیان است را شاگردان دو سرمربی کار را شروع کردند. در حالی که ورزشگاه رشت بوسیله هواداران سپیدرود پر شده بود اما این تیم هر چه تلاش می‌کرد به توفیقی دست نمی‌یافت و در مقابل هم نفتی‌ها به مانند حریف خود قادر به گلزنی نبودند و این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.