با رونمایی از طرح سی و هفتمین سالگرد دفاع مقدس؛

نشست خبری ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار شد + تصاویر

نشست خبری دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس با اعلام برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و نظامی برگزار شد./ عکاس: فاطمه نیکرو

به گزارش «دیارباران»، نشست خبری سرهنگ عباس بایرامی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان و دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در استان با اعلام برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و نظامی برگزار شد.

وی در رابطه با موضوعات و برنامه های امسال هفته دفاع مقدس، بیان کرد: شعار محوری امسال «ما توانستیم» است زیرا ما در دفاع مقدس خواستیم و توانستیم.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان گیلان از بازخوانی عملیات مهم ثامن الائمه با کمک سپاه پاسداران خبر داد و گفت: این بازخوانی در یک رزمایش با عنوان رزمایش «ستارگان درخشان ۴» انجام می شود.

بایرامی با اشاره به اجرای بیش از ۱۰۰۰ برنامه متنوع در هفته دفاع مقدس، گفت: همایش مداحان و شعرای آئینی، همایش مبلغین، تجمع بزرگ روحانیت، رونمایی از کتاب های زندگینامه شهدا و نمایشگاه های متعدد عکس نیز جزئی دیگر از مجموعه برنامه های مختص به هفته دفاع مقدس است.

همچنین در پایان این نشست از طرح سی و هفتمین سالگرد دفاع مقدس با شعار «ما توانستم» و با طراحی «میلاد پسندیده» رونمایی شد.

متن کامل این خبر را از اینجا ببینید