با رونمایی از طرح سی و هفتمین سالگرد دفاع مقدس؛

نشست خبری ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار شد + تصاویر

نشست خبری دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس با اعلام برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و نظامی برگزار شد./ عکاس: فاطمه نیکرو

به گزارش «دیارباران»، نشست خبری سرهنگ عباس بایرامی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان و دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در استان با اعلام برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و نظامی برگزار شد.

وی در رابطه با موضوعات و برنامه های امسال هفته دفاع مقدس، بیان کرد: شعار محوری امسال «ما توانستیم» است زیرا ما در دفاع مقدس خواستیم و توانستیم.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان گیلان از بازخوانی عملیات مهم ثامن الائمه با کمک سپاه پاسداران خبر داد و گفت: این بازخوانی در یک رزمایش با عنوان رزمایش «ستارگان درخشان ۴» انجام می شود.

بایرامی با اشاره به اجرای بیش از ۱۰۰۰ برنامه متنوع در هفته دفاع مقدس، گفت: همایش مداحان و شعرای آئینی، همایش مبلغین، تجمع بزرگ روحانیت، رونمایی از کتاب های زندگینامه شهدا و نمایشگاه های متعدد عکس نیز جزئی دیگر از مجموعه برنامه های مختص به هفته دفاع مقدس است.

همچنین در پایان این نشست از طرح سی و هفتمین سالگرد دفاع مقدس با شعار «ما توانستم» و با طراحی «میلاد پسندیده» رونمایی شد.

متن کامل این خبر را از اینجا ببینید

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.