پیشکسوت باشگاه استقلال:

آبی‌پوشان کار ساده‌ای در رشت ندارند

پیشکسوت استقلال، گفت: درباره بازی سپیدرود رشت باید بگویم این بازی ساده ای نیست چرا که در لیگ بازی ساده ای وجود ندارد، از طرف این بازی در رشت و روی چمن مصنوعی است که استقلالی‌ها به بازی کردن روی آن عادت ندارند.

به گزارش «دیارباران»، بهتاش فریبا، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم و بازی حساس آنها مقابل سپیدرود رشت به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه استقلال روند رو به رشد خود را آغاز کرده است، من ۳-۴ هفته پیش نیز گفته بودم، استقلال از ۴ بازی پایانی خود ۱۲ امتیاز می‌گیرد که خوشبختانه تاکنون ۶ امتیاز آن را گرفته است.

وی افزود: درباره بازی سپیدرود رشت باید بگویم این بازی ساده ای نیست چرا که در لیگ بازی ساده ای وجود ندارد، از طرف این بازی در رشت و روی چمن مصنوعی است که استقلالی‌ها به بازی کردن روی آن عادت ندارند اما من معتقدم آبی پوشان می‌توانند در این دیدار به برتری برسند و بازهم به لحاظ روحی و روانی در وضعیت بهتری قرار بگیرند تا اینکه بتواند دیدار پایانی خود مقابل پدیده را که به نظر من یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر ایران است با برد پشت سر بگذارند و نیم فصل دوم را با شرایط بهتری بتواند آغاز کند .

سرپرست سابق تیم استقلال درباره گروه این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز اظهار داشت: استقلال در گروه سختی قرار گرفته اما خود استقلال در کنار این تیم های قدرتمند دولبه یک چاقو هستند چراکه در گروه هایی با این سختی تیم های بزرگ ازهم امتیاز می گیرند و معتقدم استقلال از گروه خود با اقتدار صعود می کند.

فریبا در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به اهمیت موضوع یارگیری در نیم فصل خاطرنشان کرد: استقلال به یک پلی میکر نیاز دارد که توانایی های بالایی در میانه میدان داشته باشد. به گونه ای که بتواند هر زمان که نیاز بود به بازی سرعت ببخشد یا برعکس آن از سرعت بازی بکاهد، بازیکنی که تجربه بین المللی داشته باشد و بتواند فورواردها را به خوبی تغذیه کند.

مربی سابق استقلال عنوان کرد: در خط حمله بازیکنان خوبی مانند باقری، صیادمنش، تبریزی و البته احتمالا آقاخان را داریم، اگر به آنها پاسخ داده شود و در موقعیت خوبی قرار بگیرند می‌توانند به خوبی گلزنی کنند.شما اگر سه بازی گذشته استقلال را مرور کنید، در هر دو بازی می توانست حداقل ۵ گل بزند و این به آن معناست که آبی پوشان به خوبی خلق موقعیت می کنند و همین موضوع بسیار مهمی است. اگر نگاهی به بازی با صنعت نفت داشته باشیم خواهیم دید استقلال از سه طریق مختلف یعنی از روی ارسال از کناره ها، روی پاس عمقی و هم از روی شوتزنی به سمت دروازه به گل رسید که این نکته بسیار مهم است و نشان می دهد تیم برای رسیدن به گل راه های مختلفی را انتخاب می کند و این یعنی استقلال شرایط صعودی خود را ادامه خواهد داد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.