تجمع مردمی علیه FATF در گلزار شهدای رشت + تصاویر

تجمع مردمی علیه FATF عصر امروز به همت جنبش عدالتخواه دانشجویی در گلزار شهدای رشت برگزار شد.

به گزارش «دیارباران»، تجمع مردمی علیه FATF عصر امروز به همت جنبش عدالتخواه دانشجویی در گلزار شهدای رشت برگزار شد.

محمدصادق شهبازی در تجمع مردمی علیه FATF در مزار شهدای رشت با اشاره به سخن رهبر انقلاب مبنی بر اینکه وارد جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن شده ایم، اظهار کرد: راه حل شرایط موجود این است که کارهای اقتصادی در کشور انجام دهیم.

وی با بیان اینکه چون در فتنه ۸۸ موفق نشدند دست به تحریم کشور زدند تا مردم را به مقابله با نظام جمهوری اسلامی بکشانند، گفت: آن زمان مسئولین وقت کشور که در مجلس بودند و جریانات سیاسی فکر میکردند برای تنش زدایی باید با آمریکا گفت وگو کنیم تا مشکلات کشور حل شود.

عضو جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به اینکه ما صنعت هسته ای خود را که میلیاردی برای آن بها دادیم و نیاز صنعتی و پزشکی خود ما بود تعطیل کردیم، تصریح‌کرد: مهم تر از همه غرور ملی ما بود، آنچه که جهان را شکل داده انرژی هسته ای است که ما این را با دست خود و بدون وابستگی به هیچ کشور خارجی ای تعطیل کردیم.

شهبازی در ادامه افزود: فشارهای خارجی سال ۹۰ با شکل تحریم های فلج کننده شدت گرفتند که حدود ۷۰۰ نفر در لیست تحریم های آمریکا قرار گرفتند.

وی با اشاره به یک صدایی همه نخبگان سیاسی کشور بر تنش زدایی و مذاکره با آمریکا، ابراز کرد: ما وارد مذاکره شدیم و برجام تصویب شد در حالی که حتی اجازه نمی دادند کسی به برجام اعتراض کند اما مدعی آزادی حقوق بشر هم بودند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.