شهردار رشت خبر داد:

منطقه ۵ شهرداری رشت به زودی آغاز به کار می‌کند

شهردار رشت گفت: با ایجاد ناحیه ۵ تلاش داریم به شهروندان به صورت الکترونیک خدمت‌رسانی کنیم.

به گزارش خبرنگار «دیار باران»، سید محمدعلی ثابت‌قدم در جلسه شورای اسلامی شهر رشت در محل این شورا، با اشاره به برخی از مشکلات در مسیر اجرای پروژه‌های عمرانی شهر رشت، اظهار کرد: با ایجاد ناحیه ۵ که شامل محدوده مسکن مهر نیز می‌شود تلاش داریم به شهروندان به صورت الکترونیک خدمت‌رسانی کنیم.

وی با بیان اینکه از پایان آذر ماه منطقه ۵ و دو ناحیه دیگر شهرداری به صور رسمی کار خود را شروع می‌کنند، ابراز کرد: مدیرهای هر کدام از مناطق در محدوده جغرافیایی خود استقلال کاری دارند.

شهردار رشت، افزود: به منظور افزایش دایره اختیارات تنها یک درصد درآمد مناطق به شهرداری مرکز پرداخت می‌شود و بقیه درآمدهای هر منطقه به طور مستقیم در همان منطقه هزینه می‌شود.

ثابت‌قدم با اشاره به تغییرات ایجاد شده در واحد سد معبر شهرداری، گفت: مدیران مناطق باید در راستای کاهش سد معبر در محدوده منطقه شهری و معابر عمومی تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

به گزارش «دیار باران»، در حاشیه جلسه شورای اسلامی شهر رشت درباره واگذاری ۳۰۰ متر زمین در مجاورت ساختمان در حال احداث تالار شهر در بوستان ملت به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت‌وگو و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/ت.ر

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.