رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

غرفه های برتر نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره رشت تقدیر می شوند

غرفه های برتر نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره رشت در زمینه های مختلف مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

به گزارش «دیارباران»، علی منتظری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اعلام این مطلب افزود: با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ اسلامی، ایرانی در فضای جامعه، برخی از شرکت کنندگان در نمایشگاه مذکور که اقدام به عرضه محصولات مرتبط با این موضوع می نمایند از جمله واحدهای عرضه پوشاک، ‏ کیف و کفش و محصولات فرهنگی از مهمترین برگزیدگان این نمایشگاه خواهند بود .

وی تصریح کرد: غرفه دارانی که اقدام به عرضه محصولات و کالاهای تولید داخلی می نمایند بویژه تولیدیهای استان از دیگر غرفه هایی هستند که مورد تقدیر خواهند گرفت.

منتظری افزود: بدلیل تاثیر سیاستهای تشویقی و حمایتی در راستای معرفی واحدهای صنفی رعایت کننده حقوق مصرف کنندگان در توسعه کیفیت فعالیتهای این واحدها و گسترش این فرهنگ در حوزه تولید و تجارت در این زمینه نیز انشاءا… شاهد انتخاب غرفه های برتر خواهیم بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خاطرنشان کرد: تعداد دیگری از غرفه های برتر با نظر سنجی از طریق رسانه های خبری فعال و معتبراستان که در نمایشگاه حضور خواهند یافت به عنوان غرفه برتر شناخته شده و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت و در این زمینه نظر پرسی لازم از طریق روابط عمومی این سازمان از رسانه های خبری صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: این تقدیر شامل غرفه های هر دو نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره رشت می باشد و مجموعاَ‌ از حداقل ۱۵ غرفه برتر در زمینه های یاد شده تقدیر بعمل آمده و برای غرفه داران مذکور در نمایشگاههای آینده مشوقهایی در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش «دیاراباران»، در حال حاضر دو نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در شهرستان رشت در حال فعالیت است که نمایشگاه شماره یک در محل سالن فرش گیلان واقع در جاده تهران تا ۲۵ اسفند و نمایشگاه شماره ۲ در سالن وارش واقع در بلوار شهید مدرس نرسیده به آتش نشانی تا ۲۶ اسفند همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب پذیرای بازدیدکنندگان گرامی می باشد.

انتهای پیام/

 

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.