اسرائیل ۶ تایی شده مردم!

هنگامه آن است که همگی دو انگشت مان را به نشانه پیروزی بالا بیاوریم و به چنین سرزمین زر خیز و قهرمان پروری افتخار کنیم.

به گزارش «دیار باران» نویسنده وبلاگ “سایرن” در آخرین پست وبلاگ خود با اشاره به برگزاری اجلاس کشورهای غیر متعهد در تهران، نوشت: مراحل مختلف برگزاری اجلاس عدم تعهد در کشورمان به بهترین و باشکوه ترین شکل ممکن در حال برگزاری است اما جای یک چیز مهم خالی است: “شادی آگاهانه مردمی”!

انگار دولت و رسانه ملی به فکر همه جزئیات بوده اند غیر از آماده کردن افکار عمومی و خوراک دهی به موقع مردمی در خصوص هدف برگزاری چنین مراسمی در کشور و مهم ترین علتی که شایسته است مردم به آن افتخار کنند.

اصلی ترین بخش عملیات جنگ روانی دشمن همین جاست! هواداران تیمی که بازیکنان و کادرش ۳-۰ بر حریف پیروز شده اند را طوری مدیریت می کند که گویی حریف برنده شده است! وقتی نوشتیم المپیک لندن مهم تر است یا اجلاس تهران!؟ روی صحبت مان با آنها بود که ایام حیاتی آماده سازی مردم و خوراک دهی عام رسانه ای را فراموش کرده بودند و درگیر اخبار زرد حول و حوش میتینگ سیاسی- مردمی بریتانیای صغیر شده بودند.

مردم می پرسند “حضور چند کشور -غیر مهم- و کم تاثیر با کلی هزینه در کشور چه نفعی دارد؟” البته این ها دغدغه خودشان نیست بلکه خیلی نرم در ذهن شان جاگیر شده است. بزنگاه هوشیاری رسانه ها همین جاست! با مردم با زبان غیر تخصصی صحبت کنید! بگویید در جهانی که هر کشور یک رای دارد “گوام” می تواند تصمیم ساز باشد. بنویسید این اجلاس پتانسیل ملغی کردن بسیاری از قوانین ناعادلانه بین المللی مثل “ناحق وتو” را دارد.

مردم باید درک کنند وقتی بان کی مون بر خلاف فشار و اصرار بسیار زیاد صهیونیست ها تصمیم می گیرد به ایران سفر کند تا با “رهبر جمهوری اسلامی ایران پیرامون راهکارهای حل بحران سوریه مذاکره کند” یعنی چه؟!

مردم! دشمن ما ۶ تایی شده! جشنی بزرگ تر از ایام دهه فجر ان شاء الله بعد از ایام اجلاس برپا خواهیم کرد. ورود به باشگاه قدرت جهان این قدر پر اهمیت هست که یک هفته بهترین خوانندگان کشور به خرج دولت در امکان عمومی کنسرت های رایگان بگذارند. شهرداری ها در میادین اصلی شهرها آتش بازی و نورافشانی راه بیاندازند. یک شب بر بام خانه های مان حاضر شویم و برای بزرگداشت موفقیت به دست آمده به جهت برگزاری امن و باشکوه اجلاس ندای “الله اکبر” سر دهیم.

هنگامه آن است که همگی دو انگشت مان را به نشانه پیروزی بالا بیاوریم و به چنین سرزمین زر خیز و قهرمان پروری افتخار کنیم.

انتهای پیام/

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.