بی احترامی مهدی خزعلی به حضرت آیت الله خزعلی

حضرت آیت الله، نظامی که بر پایه این همه دروغ و دغل و حقه بازی استوار شود، همان به که فرو ریزد.

به گزارش «دیار باران»، سعید ساداتی در وبلاگ خود جلبک ستیز نوشت:

مهدی خزعلی از اصحاب فتنه و از معترضین به نظام مقدس جمهوری اسلامی در یکی از مطالب سایت شخصی اش به باشگاه خبرنگاران جوان معترض شده است و مدعی می شود خبری که از سوی باشگاه به وی نسبت داده شده است صحیح نمی باشد.

اما خزعلی در ادامه اعتراضش به سایت باشگاه خبرنگاران جوان و مهندس ضرغامی رییس سازمان صداوسیما، پای پدربزرگوار خویش را نیز به این دعوا باز می کند و ایشان را خطاب قرار می دهد.

خزعلی در بخشی از مطلبش می آورد: « حال چه سنخیتی است بین کوهنوردی ما با تورهای مورد اشاره آنها، نمی دانم، این را باید پدر بزرگوار من پاسخ دهد که از این جماعت دروغگوی فاسد، بی چون و چرا دفاع می کند!»

او که عادت دارد حضرت آیت الله ابوالقاسم خزعلی را با واژه «حضرت آیت الله» خطاب کند در ادامه می گوید: « حضرت آیت الله؛ نظامی که بر پایه این همه دروغ و دغل و حقه بازی استوار شود، همان به که فرو ریزد…

حضرت آیت الله؛ …..

وی کلمات و واژه های نامناسبی رادر مورد نظام به کار گرفته است که از تکرار آنها خود داری می کنیم.

گویا مهدی خزعلی فرزند مطرود حضرت آیت الله ابوالقاسم خزعلی فراموش کرده است که از سوی پدر طرد گردیده و پدر از مواضع او اعلام برائت نموده است. حال چه شده است که این فرزند یاغی در کوچکترین اتفاقی به خود اجازه می دهد که پای این مبارز نستوه و سرباز امام خامنه ای را به مطالب پوچ و بی ارزشی چون خبر فوق الذکر باز کند و اینگونه گستاخانه او را خطاب قرار دهند؟

مهدی خزعلی باید بداند اگر آیت الله ابوالقاسم خزعلی برای او روزگاری پدر بوده است برای ملت ایران خیلی مقدس تر از کلمات مزخرفی است که در سایت شخصی اقای خزعلی قرار می گیرد.

آیت الله خزعلی برای ملت ایران اسوه و نماد ولایتمداری است که شأن و جایگاه ایشان بسیار بالاتر از آن است که در سایت سخیف یک ضدانقلاب مورد خطاب قرار گیرد.

مهدی خزعلی باید بپذیرد پس از اتفاقات سال۸۸ از سوی پدر طرد شده و دیگر حقی ندارد که به اسوه یک ملت و سرباز امام خامنه ای و دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر اینچنین تعرض کند.

پی نوشت: در ایامی که در بنیاد بین المللی غدیر افتخار خدمتگزاری به مولای متقیان علی ابن ابیطالب را داشتم، بهترین روزهای عمرم را همجوار با حضرت آیت الله خزعلی سپری کردم. چون از نزدیک با خلوص ،باطن پاک و روح معنوی این عالم برجسته حدود دو سال زندگی کردم، از این رو هیچ گونه تعرض و هتک حرمتی رو نسبت به ساحت مقدس ایشون رو برنمی تابم. حتی اگر این متعرض کسی باشد که خود را فرزند ایشان بداند!

انتهای پیام/

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.