ماجرای صندلی جداگانه برای وزیر خارجه بحرین چه بود؟

تمهید مقدمات برگزاری اجلاسی به بزرگی نشست کارشناسان، وزیران و سران عدم تعهد، کار سخت و سترگی است و ریزه کاری هایی دارد که فقط در اجرا پیش می آیند.

به گزارش«دیار باران» به نقل از عصرایران، یکی از نکات جالبی که در اجلاس وزرای خارجه عدم تعهد وجود داشت ، قرار دادن صندلی ویژه برای وزیرخارجه بحرین بود.

اگر به عکس های سالن همایش های صدا و سیما که محل برگزاری اجلاس وزیران بود نگاه کنید ، همه صندلی های مهمانان ، آبی رنگ بود ولی صندلی شیخ خالد بن احمد آل خلیفه، وزیر خارجه بحرین ، کرم رنگ بود.

از آنجا که وزیر خارجه بحرین دچار عارضه چاقی است، برای این که بر روی صندلی راحت باشد، مسوولان برگزاری، یکی از صندلی های ثابت سالن را از جا کنده بودند و به جای آن ، یک صندلی بزرگ تر، راحت تر و متحرک (همرنگ صندلی های وی آی پی ردیف جلوی سالن و از نوع صندلی هیأت رئیسه) برای وزیر خارجه بحرین در نظر گرفته بودند تا شیخ خالد بر روی آن راحت باشد.

همچنین، چینش صندلی ها – که بر اساس حروف الفبای نام کشورهاست – را به گونه ای تنظیم کرده بودند تا صندلی بحرین، در کنار راهروی سالن باشد و رفت و آمد شیخ خالد بدون مشکل و به سهولت انجام گیرد.


وزیر خارجه بحرین هنگام ورود به تهران

انتهای پیام/

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.