در آستانه سال تحصیلی

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه رشت گشایش می‌یابد

معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه رشت در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش «دیار باران» به نقل از خبرگزاری فارس، مجید زیرک ظهر امروز در جلسه بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه در این شهرستان اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف تنظیم بازار و عرضه مناسب‌تر کالا در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید در رشت گشایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از تاریخ ۲۴ شهریور جاری تا دوم مهر ماه امسال برگزار می‌شود، ادامه داد: نمایشگاه پاییزه با همکاری مجمع امور صنفی شهرستان رشت و شرکت اندیشه سبز زمرد در محل دایمی نمایشگاه‌های استان در سالن فرش گیلان برپا می‌شود.

به گفته این مسئول، نمایشگاه مذکور دارای ۲۳۰ غرفه است که کالای مورد نیاز مردم در این نمایشگاه با تخفیف معادل پنج تا ۱۵ درصد عرضه می‌شود.

وی عمده کالای قابل ارائه در این نمایشگاه را شامل کالای پرمصرف مورد نیاز مردم به ویژه کیف و کفش، پوشاک، لوازم‌التحریر و مواد غذایی عنوان کرد.

زیرک یادآور شد: در نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه واحدهای تولیدی استان نیز در کنار واحدهای صنفی استانی و کشوری حضوری موثر دارند.

وی از برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در اواخر شهریور جاری در دیگر شهرستان‌های گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: اطلاعات تکمیلی این نمایشگاه‌ها از طریق اداره‌های صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های گیلان به آگاهی مردم استان می‌رسد.

انتهای پیام/

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.