پرویز پرستویی در گفت و گو با «دیارباران»:

انهدام هواپیمای ایرباس ایران، سند جنایات آمریکا است

انهدام هواپیمای ایرباس ایران، سند جنایات آمریکا است

هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان، گفت: انهدام هواپیمای مسافربری ایر باس در سال ۶۷ توسط ناو آمریکا به عنوان سند جنایات استکبار جهانی در کام ایرانیان تلخی ماندگاری دارد.

پرویز پرستویی در گفت وگو اختصاصی با خبرنگار «دیار باران»، در سالروز حادثه  هواپیمای مسافربری ایرباس توسط ناوآمریکایی وینسنس، اظهار کرد: خدمه، مسافرین و خلبانان این هواپیما در شمار شهدای مظلوم تاریخ انقلاب اسلامی ایران به عنوان قربانیان دست امریکا به عنوان کشوری در رأس هرم استکبار جهانی محسوب می شوند.

وی با تاکید بر این نکته که تلخی این  حادثه  هیچ گاه در کام ایرانیان  از بین نمی رود، اضافه کرد: خلیج همیشه فارس در ۱۲ تیر سال ۶۷ شهدای مظلومی را در آغوش گرفت که اسامی آنها در سند جنایات امریکا  ثبت و ضبط شده است و این لکه هیچ گاه از سیمای آمریکای جنایتکار پاک نخواهد شد.

این هنرمند سینما و تلویزیون با اشاره به این حادثه به عنوان سند جنایات استکبار جهانی و نقض حقوق بشر، عدم پرداختن درست و موشکافانه به این اقدام تروریستی در سازمان ملل را ضعف این سازمان دانست و تصریح کرد: ایران اسلامی در طول تاریخ به طرق مختلف قربانی تروریست بوده و اسناد و مدارک در این زمینه  به عنوان مدارک واقعی دفاعیه در دست ایران قرار دارد.

وی درخاتمه اظهار کرد: رسانه ملی و حتی سینما می توانند با ورود به این مباحث صدای ملت ایران را به عنوان قربانیان تروریست به گوش جهانیان  برسانند.

انتهای پیام/

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. بختیاری

    با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مدیر مسئول گرامی، سایت خبری کورنگ شهرستان کبودراهنگ در نظر دارد جهت ارتباط بیشتر با سایت شما، تبادل لینک انجام دهد در صورت موافقت ما را در قسمت پیوندهای سایت خود لینک کرده و به ما اطلاع دهید تا ما نیز انجام وظیفه کنیم .http://korang.ir/
    در پناه حق پیروز باشید.
    (خصوصی)

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.