پدر خلبان شهید هواپیمای ایرباس ایران در گفت و گو با «دیارباران»:

حمایت از کودکان غزه آرزوی خانواده شهدا است

حمایت از کودکان غزه آرزوی خانواده شهدا است

پدر خلبان شهید هواپیمای ایرباس ایران، با بیان اینکه حمایت از کودکان غزه آرزوی خانواده شهدا است، گفت: برای رسیدن به این آرزو با حضور در نماز جمعه و در پای صندوق های جمع آوری کمک در بازسازی غزه به مسلمانان این منطقه کمک می کنم.

محمود رضائیان، در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران»، با بیان اینکه هیچ وقت ندای مظلوم از سوی خداوند متعال بی پاسخ نمی ماند، گفت: یک روز فرامی رسد که کاخ های استعماری و استکباری دشمنان اسلام فروپاشیده شود.

پدر شهید محسن رضائیان خلبان هواپیمای ایرباس ایرانی که در سال ۶۲ توسط ناو وینسنس آمریکا در سواحل خلیج همیشه فارس جام شهادت را نوشید، خانواده های شهدا را نیروهای پشتیبان خط مقدم جبهه مقاومت بعد از دوران دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی معرفی کرد.

وی با بیان اینکه مشاهده تصاویر کشتار زنان و کودکان بی دفاع غزه و نسل کشی استکبار جهانی خون غیرت و تعصب ایرانی و اسلامی را در وجود ایرانیان به ویژه خانواده شهدا به جوش می آورد، بیان کرد: آرزو داشتم برای دفاع از کودکان غزه با قدم برداشتن در مسیر ارزشی که فرزند شهیدم قدم برداشته است گام بردارم و برای رسیدن به این آرزو با حضور در نماز جمعه و در پای صندوق های جمع آوری کمک ودر بازسازی غزه به مسلمانان این منطقه کمک می کنم.

وی خاطر نشان کرد: مشت های گره کرده خانواده شهدا با سردادن ندای استکبار ستیزی سیمای اضلاع مثلث استکبار جهانی و استعمارگران دنیا را هدف گرفته است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.