حجت الاسلام مصلحی در راهپیمایی 13 آبان رشت:

تمام تلاش استکبار نفوذ و رخنه در انقلاب اسلامی است/ «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند» پیام اساسی امام است

تمام تلاش استکبار نفوذ و رخنه در انقلاب اسلامی است/ «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند» پیام اساسی امام است

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تمام تلاش استکبار نفوذ و رخنه در انقلاب اسلامی است، گفت: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند پیام اساسی و انقلابی امام است.

به گزاش خبرنگار «دیارباران»، حجت الاسلام حیدر مصلحی در مراسم ۱۳ آبان در میدان شهدای ذهاب رشت با بیان اینکه تسخیر سفارت آمریکا محور مبارزه با استکبار است، اظهار کرد: ۱۳ آبان هویت استکبارستیزی است.

وی با بیان اینکه امام راحل نقشه هدایت نظام را در مخالفت با استکبار وحمایت از فلسطین ترسیم کردند، گفت: امام دشمن را ذلیل و آمریکا را پوشالی معرفی کرد تا پیامی برای جامعه بشریت باشد.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در ادامه این مطلب تصریح کرد: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند پیام اساسی و انقلابی امام است.

مصلحی با بیان اینکه ۳۶سال استکبارستیز بودیم چون استکبار قدرتی پوشالی است، ادامه داد: جبهه مقاومت در منطقه آنها را عقب رانده است.

وی با بیان اینکه دشمن تحریم ها را دلیل زمین گیرشدن ایران می دانست، گفت: رهبر معظم انقلاب هوشیارانه عمل کردند و آمریکا از ملت ایران سیلی خورده ودشمن جدی انقلاب اسلامی است.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه استکبار تمام هستی خود را در نفوذ و رخنه بر انقلاب اسلامی ایران گذاشته است، تصریح کرد: استکبار نمی تواند از خوی گرگ صفتی اش دور شود.

وی با بیان اینکه هدف دشمن این است که با استفاده ازجریان های داخلی راه نفوذ را پیدا کند، اظهار کرد: جوانان به توطئه استکبار و نقش نفوذی آن توجه داشته باشند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.