نماینده مردم رشت در مجلس:

پروژه پیاده راه سازی شهرداری عبور و مرور را سخت و ترافیک را شدیدتر کرده است

پروژه پیاده راه سازی شهرداری عبور و مرور را سخت و ترافیک را شدیدتر کرده است

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه بازاریان هم نسبت به پروژه پیاده راه سازی شهرداری رشت به دلیل اخلال در تردد و کسب کار اعتراض دارند، گفت: این پروژه با عجله صورت گرفته و بدون اطلاع رسانی به بازاریان انجام شده و عبور و مرور را برای مردم سخت کرده است.

به گزارش «دیارباران»، جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرگزاری بین المللی کاسپین، با اشاره به پروژه پیاده راه سازی در میدان شهرداری رشت، اظهارکرد: بنده به عنوان نماینده مردم رشت در خانه ملت با نقدهایی بر این پروژه این موضوع را در شورای برنامه ریزی استان مطرح کردم که در این شرایط آب و هوایی و عملا نیمه دوم سال که در رشت نمی توان کار عمرانی انجام داد ، استارت این طرح مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده است.

وی با تاکید براینکه تعدادی از نمایندگان کمیسیون اصل ۹۰ از این پروژه به اصرار شخص بنده بازدید داشتند، اضافه کرد: در راستای نقد سیستم پیاده راه سازی شهرداری رشت نامه ای به وزارت کشور نوشته ام و تعدادی از نمایندگان این وزارت خانه نیز از این پروژه بازدید بعمل آوردند.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه بازاریان هم نسبت به پروژه پیاده راه سازی شهرداری رشت به دلیل اخلال در تردد و کسب کار اعتراض دارند، ابراز کرد: این پروژه با عجله صورت گرفته و بدون اطلاع رسانی به بازاریان انجام شده و عبور و مرور را برای مردم سخت کرده است.

کوچکی نژاد با بیان اینکه پروژه پیاده راه سازی شهرداری ترافیک در شهر را شدید تر کرده است، افزود: این پروژه مبنایی ندارد که اشتغال زایی می کند و استاندار هم تاکید داشت که باید در زمان شروع این پروژه دقت بیشتری بعمل می آمد.

وی ادامه داد: از سازمان بازرسی و قوه قضائیه خواسته ام که بر روی این پروژه دقت کنند و مردم انتظار دارند که به اعتراضات آنها گوش داده شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.