معتمدآریا به شهرزاد می‌آید؟

معتمدآریا به شهرزاد می‌آید؟

فاطمه معتمد آریا در فصل دوم شهرزاد به عنوان خواهر بزرگ آقا وارد مجموعه می‌شود و به دنبال قدرت و ثروت برادر خود است.

به گزارش «دیارباران»، دربرخی رسانه ها و روزنامه های معتبر کشور اخباری مبنی بر حضور فاطمه معتمد آریا درقسمت دوم شهرزاد منتشر شده است. بنابراین گزارش فصل اول سریال شهرزاد در حالی رو به پایان است که پیش تولید فصل دوم به شکلی جدی آغاز شده و گروه تولید علاوه بر تمدید قرارداد بازیگران فصل اول با بازیگران جدید هم وارد مذاکره شدند.

یکی از این بازیگران فاطمه معتمد آریا است که  حضورش درفصل دوم سریال شهرزاد تقریبا قطعی است.

فصل دوم سریال شهرزاد این روزها درحالی مراحل پیش تولید خود را پشت سر می گذارد که فیلمنامه آن تقریبا به پایان رسیده واین روزها نغمه ثمینی همراه با حسن فتحی سرگرم بازنویسی و نگارش قسمت های پایانی اش هستند.

ماجرای فصل  دوم ازجایی شروع می شود که بعد از مرگ بزرگ آقا اداره همه چیز به قباد می رسد و اصلا او همه کاره دم ودستگاه دیوان سالار می شود اما شرایط جدید و قدرت گرفتن قباد به مذاق عمه بلقیس که درکرمان زندگی می کند خوش نمی آید و او برای گرفتن قدرت از قباد به تهران می آید.

نقش عمه بلقیس را در ا ین سریال قرار است فاطمه معتمد آریا بازی کند. کشمکش او با قباد برای به دست گرفتن قدرت بخشی از قصه فصل دوم است از طرف دیگر قباد در زمانی که قدرت را در دست دارد شرایطی را محیا می کند که فرهاد از ایران برود و مجبور شود درخارج از کشور زندگی خود را ادامه دهد.

همین بخش را از فصل دوم در یک کشور خارجی که احتمالا ارمنستان خواهد بود تصویر برداری می شود. گروه تولید سریال فصل دوم در تلاش هستند بلافاصله با پایان فصل اول، فصل دوم را کلید بزنند تا بتوانند توزیع آن را از نیمه دوم سال آغاز کنند.

فصل دوم سریال شهرزاد قرار است در ۲۶ قسمت تهیه شود و به بازار بیاید./ روزنامه هفت صبح

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.