ماجرا ممنوع التصویری مجری جوان صدا و سیما!

خانم مبینا نصیری یکی از مجریان موفق جوان صدا و سیما است که بخاطر یک سوال از مجری مرد آن برنامه ممنوع التصویر شد.

به گزارش «دیارباران»، مبینا نصیری ۲۶ ساله از همان دوران نوجوانی وارد صدا و سیما شد. ابتدا مردم فقط با صدای او از طریق رادیو آشنا بودند حتی در مسابقه ی گویندگی آنونس جشنواره های رادیوی جوان به عنوان برترین گوینده منتخب شد.

سپس او را برای اجرای برنامه ی زنده مخصوص نوجوانان برگزیده شد. و در نهایت در شبکه های « جام جم » ، « اول سیما » ، « آموزش » و « خبر » در برنامه های « جوانی » ، « زیتون » ، « دالان » ، « خانه ی غیر انتفاعی » و « بیداری یک ملت » مجری گری می کرد. البته چون این مجری به زبان انگلیسی کاملا مصلت است در برنامه ی خانه ی غیر انتفاعی که از شبکه آموزش پخش می شد ؛ به نوعی بازیگری می کرد و آموزش زبان انگلیسی را بر عهده داشت.

تا اینکه خانم نصیری را برای حضور در برنامه ی سیمای خانواده انتخاب کردند و در روزهای یک شنبه و چهار شنبه با ذوقی خاص برنامه ی خود را اجرا می کرد.و عصر ها هم در شبکه ی آموزش مشغول به کار شده بود.

مبینا نصیری , ممنوع التصویری به خاطر جیگر

اما شاید تنها یک سوال او در برنامه ی زنده ای که از شبکه ۱ سیما پخش می شد باعث شد برای مدی ممنوع التصویر شود.

قضیه از این قرار بود که مبینا خانم داشت پیامک های هموطنان را می خواند که پایان یکی از این پیامک ها از وی تشکر شده بود .

در متن پیامک نوشته بودند « ممنون جیگر » که خانم مجری گفت : نوشتن ممنون جای خالی .

آقای مجری ازش می پرسه چرا می گی جای خالی …؟ و در گفته هایش به خانم مجری می فهمونه که نکنه فکر میکنی من حسودم ( که یعنی فقط از تو تشکر کرده اند )

خانم مجری در جواب با یک لحن خاصی ازش می پرسه : « شما جیگر دوس داریییییییی …؟ »

مبینا نصیری , ممنوع التصویری به خاطر جیگر

درواقع از اینکه مخاطب به خانم مجری گفته جیگر ، خانم مجری هم این را قبول کرده که جیگره و منظورش از این سوال این بوده که حالا که من جیگرم همه منو دوس دارن و فقط از من تشکر می کنن . و در اینجا بود که سربسته از مجری می پرسه تو منو دوس داری …؟

در کل خواستیم بدونید که چرا مجری جوان و با استعداد ، ممنوع التصویر شد که شاید هم اصلا منظوری از این گفتار نداشته بود . ولی اگر ۲۰:۳۰ این خبر رو سوژه نمی کرد شاید اینطوری خانم مبینا نصیری برای مدتی ممنوع التصویر نمی شد.

مبینا نصیری , ممنوع التصویری به خاطر جیگر

خانم نصیری دوباره بعد از مدتی کم رنگ شدن مثل قبل پر انرژی تر برگشته و در حال حاضر در شبکه جام جم در برنامه ی اینجا ایران است مشغول به کار است و از این برگشتشون خوشحالیم و امیدواریم از این اتفاق نسبتا تلخ درس گرفته و برایش تجربه ای شده باشد .

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.