نماینده رشت در گفت و گو با «دیارباران»:

برخی ها در گیلان می خواهند دل سکوت کنندگان فتنه ۸۸ را بدست آورند/ این افراد باید از مردم گیلان عذر خواهی کنند

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه افرادی در گیلان می خواهند دل سکوت کنندگان فتنه ۸۸ را بدست آورند، گفت: این افراد باید از مردم گیلان عذر خواهی کنند و باید افتخار ما هشت دی باشد.

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» در آستانه حماسه هشتم و نهم دی، اظهار کرد: هشت دی نقطه افتخار آمیزی برای مردم گیلان در تاریخ ایران اسلامی به شمار می رود.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که ۹دی حرکت عظیمی مانند پیروزی انقلاب اسلامی است و این نقطه تاریخی برای ملت ایران یک افتخار است و ثابت کردند که هیچ قدرتی نمی توان نظام مقدس جمهوری اسلامی را شکست دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه مردم گیلان در تاریخ مبارزات خود علیه متجاوزان به خاک مقدس ایران اسلامی هوشمندانه عمل کردند و در دفاع مقدس و سرکوبی فتنه و سایر صحنه های قبل و بعد انقلاب اسلامی پیشرو هستند

کوچکی نژاد با اشاره به این مطلب که  مردم گیلان همانند ملت ایران ثابت کردند که از هوش و بصیرت بالایی برخوردار هستند، گفت: حماسه هشت دی بحث فتنه گران را در استان یک سره کرد و آرامش را به استان بازگرداند.

وی با بیان این مطلب که ۹دی حماسه ای بزرگ کشوری بوده است، تصریح کرد: ملت ایران ثابت کردند که هرکس که بخواهد خدشه ای به بدنه نظام جمهوری اسلامی وارد کند با آنها برخورد می کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه  برخی ها در استان خواهان بدست آوردن دل سکوت کنندگان فتنه ۸۸هستند، تصریح کرد: این افراد باید از مردم گیلان عذرخواهی کنند و باید افتخار ما هشت دی باشد و به نسل های آینده منتقل کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.