معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گیلان:

بزرگداشت حماسه ۸دی در ۲۰۰روستای پرجمعیت گیلان/ مردم در مقابل خواست دشمنان در فتنه ۸۸ همه جانبه ایستادگی کردند

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه هشتم دی درصفحه استکبار ستیزی تاریخ گیلان ثبت شد، گفت: بیش از ۲۰۰روستای پرجمعیت گیلان در این ایام بستر برنامه های متعدد در مساجد و مدرسه ها پیرامون بازخوانی فتنه ۸۸و معرفی حماسه هشتم و نهم دی ماه است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین گلمیزاده در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» در آستانه هشتم دی ماه، اظهار کرد: مردم گیلان در جریان خنثی کردن فتنه ۸۸تاریخ ساز شدند و یوم الله هشت دی را خلق کردند.

وی با بیان اینکه هیچوقت نباید این ایام را که از ایام الله است فراموش کرد، گفت: خداوند متعال خطاب به حضرت موسی دستور دادند که یوم الله ها را به مردم تذکر بده تا فراموش نکنند.

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گیلان با تأکید بر اینکه ۹دی از ایام الله است، اضافه کرد: خداوند متعال فضل و کرم خود را در این روز نصیب ملت ایران کرد و انقلاب اسلامی یک بار دیگر با قدرت هر چه تمام به همت مردم دیندار و رهبری عالمانه و پیامبرگونه مقام معظم رهبری به مردم هدیه داده شد.

گلمیزاده با اشاره به این موضوع که ۹دی از روز های خدا است و به این روز باعظمت افتخار می کنیم، تصریح کرد: برابر خواسته های دشمن در جریان فتنه ۸۸مردم همه جانبه ایستادگی کردند و خداوند متعال به ما لطف و عنایت کرد.

وی با تأکید براینکه بزرگداشت این ایام بسیار مهم است، تصریح کرد: بار دیگر در مقابل چشمان دشمن وحدت ملت ایران و دفاع آنها از ارزش های اسلامی را تصویر سازی می کنیم.

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه بار دیگر مردم در یوم الله ها هشتم و نهم دی ماه با رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت می کنند، در تشریح برنامه های این ایام در گیلان، اضافه کرد: بیش از ۲۰۰روستای پرجمعیت گیلان در این ایام بستر برنامه های متعدد در مساجد و مدرسه ها پیرامون بازخوانی فتنه ۸۸و معرفی حماسه هشتم و نهم دی ماه است.

وی ادامه داد: انشاالله تلاش می کنیم تا بتوانیم نسبت به این ایام ارزشمند وظایف خود را انجام دهیم و ابعاد مختلف آن را به ویژه به نسل جوان منتقل کنیم.

گلمیرزاده با تأکید براینکه حماسه هشت دی در تاریخ گیلان در صفحه استکبار ستیزی گیل مردان ثبت شده است، تصریح کرد: باید این روز در سراسر گیلان بزرگ جلوه داده شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.