حجت الاسلام ادیب یزدی در گفت و گو با دیارباران:

فتنه گران به دنبال فرصتی برای زدن ضربه کاری به بدنه نظام هستند/ اگر قرار بود طبق قانون عمل شود کار سران فتنه تمام بود

این کارشناس مذهبی با بیان اینکه شکسته شدن حصر سران فتنه مبداء خلق فتنه های جدید است، گفت: سران فتنه اگر در حصر نبودند خشم انقلابی مردم فرصت تنفس به آنها را نمی دادند.

حجت الاسلام ادیب یزدی در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» در واکنش به حصر سران فتنه۸۸، اظهار  کرد: برخی ها واقعا خطاهای جدی و غیر قابل گذشتی داشتند آنها با حیات انقلاب بازی کردند و با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همسو شدند.

وی همسو شدن با دشمنان نظام، به خطر افتادن حیات نظام جمهوری اسلامی و بازکردن راه برای نفوذ عناصر بی شرم ضد انقلاب را از گناهان سران فتنه برشمرد و افزود: ملت ایران نمی تواند این گناهان بزرگ را نادیده بگیرد.

این کارشناس مذهبی با تأکید بر اینکه  سران فتنه اگر در حصر نبودند و قانون اجرا می شد کارشان تمام بود، تصریح کرد: قانون هم اعمال نشده بود خود خشم انقلابی ملت به آنها فرصت تنفس نمی داد.

ادیب یزدی با اشاره به این موضوع که بهترین و حکیمانه ترین رفتار همان حصر سران فتنه است، اضافه کرد: برداشته شدن حصر سران فتنه مبداء فتنه های جدید و حرکات زننده از سوی سران فتنه خواهد بود.

**سران فتنه عناصر قابل اعتماد نیستند

وی با بیان این مطلب که سران فتنه عناصر قابل اعتمادی نیستند، تصریح کرد: سران فتنه با وجود حصر منتظر فرصت های جدیدی هستند که بتوانند ضربات کاری را به نظام مقدس جمهوری اسلامی بزنند.

ادیب یزدی با بیان اینکه به هیچ عنوان نمی توان به سران فتنه اعتماد کرد، خاطرنشان کرد: باید بدون تعارف حقایق برای مردم بیان شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.