جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان

۷۴ درصد اصحاب رسانه گیلان عضو بسیج رسانه هستند

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه این استان پس از تهران بیشنرین رسانه را دارد گفت: ۷۴ درصد از اصحاب رسانه گیلان ‌عضو بسیج رسانه هستند.

به گزارش «دیارباران»، سردار مهدی کاظمی‌پور ظهر امروز در دیدار بسیح رسانه استان با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه ماهیت انقلاب، اسلام اصیل است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی الهام گرفته از امامان معصوم (ع) در راستای ترویج آرمان‌های امام(ره) است.

وی، تشکیل بسیج رسانه را به منظور بصیرت‌افزایی در جامعه عنوان کرد و افزود: بسیج رسانه سپاه قدس گیلان ماموریت جذب، آموزش و سازماندهی رسانه‌های وفادار به انقلاب اسلامی و مجاهدت داوطلبانه آنها به منظور کارآمدسازی جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی در جنگ نرم را به‌عهده دارد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه روزانه پنج میلیون مطلب توسط رسانه‌های استکباری به منظور ضربه زدن به انقلاب اسلامی منتشر می‌شود، تصریح کرد: از هشت ماه قبل از فتنه سال ۸۸ رسانه‌های معاند مدیریت رسانه‌ای به منظور مقابله با نظام اسلامی را به‌عهده داشتند.

کاظمی‌پور، خواستار ارتقای سواد رسانه‌ای در جامعه برای احقاق حق در مقابل باطل شد و بیان کرد: در فضای غبارآلود در حال مبارزه با جنگ نرم استکبار جهانی هستیم.

وی به عضویت ۷۴ درصد از اصحاب رسانه استان ‌در بسیج رسانه گیلان اشاره کرد و گفت: گیلان پس از تهران دارای بیشترین رسانه در کشور بوده و با توجه به سابقه فرهنگی استان، دوره‌های آموزشی حرفه‌ای خبرنویسی در گیلان برگزار شده است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان از راه‌اندازی کانون بسیج رسانه در نواحی و شهرستان‌های گیلان خبر داد و یادآور شد: تاکنون جلسه‌هایی در راستای امر مذکور در سه شهرستان برگزار شده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

منبع نوشته:فارس

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.