مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رشت خبر داد

نصب دوربین‌های ثبت تخلف در رشت

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت از نصب دوربین‌های ثبت تخلف به منظور نظارت بر محل‌های استقرار خودروهای حمل و نقل عمومی در این شهر خبر داد.

به گزارش «دیارباران»،مرتضی شریفی با تأکید بر حفظ و حراست از خودروهای حمل و نقل عمومی در این شهر اظهار کرد: سال ۹۵ یکی از برنامه‌هایی که به‌دنبال اجرایی کردن آن هستیم، نصب دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلف در محل استقرار خودروهای حمل و نقل عمومی است.

وی به توقف خودروهای مسافربر و شخصی در ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی اشاره کرد و افزود: بخشی از اقدام‌ها به منظور نصب دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلف انجام شده و منتظر صدور کدهای جریمه مشخص از طرف پلیس راهور گیلان هستیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با بیان اینکه دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلف در نقاط مختلف این شهر نصب شده است، تصریح کرد: اگر کدهای جریمه صادر شود می‌توانیم دوربین‌های مذکور را فعال کنیم.

شریفی، نداشتن کدهای جریمه را سبب استفاده نشدن به طور کامل از دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلف در شهر رشت خواند و بیان کرد: با صدور مجوزهای لازم از طرف پلیس راهور اطلاع‌رسانی را انجام می‌دهیم.

وی، فعال کردن دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلف را سبب محدود کردن حضور مسافربرهای شخصی در مکان‌های نصب این دوربین‌ها عنوان کرد و گفت: تعداد ۱۶ هزار مسافربر شخصی در شهر رشت فعالیت می‌کنند و پیگیری و رایزنی ما با پلیس راهور به روزانه در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با اشاره به اینکه برخورد با مسافربرهای شخصی در انحصار پلیس راهور است، اظهار کرد: فعال کردن دوربین‌های ثبت تخلف در ارتقای نظارت پلیس راهور تاثیرگذار است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.