تمثال شهید گیلانی بر روی پیراهن بازیکن پرسپولیس + عکس

سید جلال حسینی بازیکن خشکبیجاری باشگاه پرسپولیس امروز در ابتدای بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز با پیراهنی که تمثال شهید سید جواد موسوی بر روی آن حک شده بود به میدان آمد.

به گزارش «دیارباران»، سید جلال حسینی بازیکن خشکبیجاری باشگاه پرسپولیس امروز در ابتدای بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز با پیراهنی که تمثال شهید سید جواد موسوی بر روی آن حک شده بود به میدان آمد.

شهید سید جواد موسوی در سال ۱۳۴۵ در روستای شنبه بازار در شهرستان فومن در استان گیلان دیده به جهان گشود.

او در سال ۱۳۶۰ به عضویت پایگاه بسیج مقاومت اباذرشنبه بازار شد و در فعالیت های سازمان هلال احمر شهرستان فومن هم نقش بسزایی داشت و در سال ۱۳۶۲ راهی جبهه شد.

وی در طول جنگ دو بار مجروح شد و در آخرین مرتبه که به جبهه اعزام شد به برادر بزرگش گفته بود «عید امسال منتظر من نباشید من دیگر در منزل و در جمع شما نخواهم بود، حلالم کنید و از همگان برایم طلب حلالیت کنید».

او سر انجام در ۲۵ بهمن سال ۱۳۶۴ در سن ۱۹ سالگی درعملیات ولفجر هشت گردان امام حسین (علیه السلام) لشکر ۲۵ کربلا به عنوان خط شکن در منطقه عملیاتی اروند کنار به دلیل اصابت گلوله و جراحات شدید از ناحیه پهلو، صورت و دست به جمع یاران کربلایی حضرت امام حسین (علیه السلام) پیوست و به شهادت رسید.

از شهید سید جواد موسوی کرامات زیادی دیده شده اشت و مزار این شهید در روستای سبزقبا فومن مورد توجه بسیاری از مردم است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
 

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.